خطوط کف دست نشانه چیست؟

به گزارش وبلاگ گوگل، زندگی امروز /کف بینی یکی از آن چیزهایی است که از نظر بسیاری هیچ معنی خاصی نداشته و شیادی بیش نیست اما باید بدانید که کف دست می تواند اطلاعات کاملی در خصوص شخصیت شما داشته باشد.

خطوط کف دست نشانه چیست؟

به گزارش زندگی امروز به نقل از برترینها، شاید شما هم بر این باور باشید که خطوط کف دست نمی تواند معیار درست و قابل اطمینانی برای حدس شخصیت شما باشد اما تعیین شده که هر یک از خطوط کف دست به علتی به وجود آمده است و تا حدودی می تواند رازهایی در خصوص شخصیت و زندگی شما را برملا کند.

در کف دست عموماً سه خط اصلی وجود دارد که پیدا کردن آن ها بسیار ساهد است و با نگاه به آنان می توانید اطلاعاتی در خصوص شخصیت و زندگی و حتی آینده خود به دست آورید. برای اطلاع از این شیوه طالع بینی به کف دست غالب خود نگاه نموده و نتیجه را بر اساس گزینه های که در ادامه متن آمده آنالیز نمایید.

1- خط اصلی کف دست

خط اصلی کف دست تقریباً از بین انگشت شست در حالت خوابیده آغاز شده و تا پایه انگشت کوچک ادامه دارد. این خط می تواند شکل های متفاوتی داشته باشد که هر کدام نشان دهنده شخصیت متفاوتی است.

خط کوتاه: اگر خط اصلی کف دست تنها تا وسط کف دست کشیده شده باشد بدین معناست که شما خیلی زود تصمیم گیری می کنید.

خط بلند و مستقیم: اگر این خط تا ریشه انگشت کوچک شما کشیده شده باشد شما انسان بسیار منطقی و تحلیل گری هستید و برای تصمیم گیری به مدت زمان زیادی احتیاج دارید.

خط منقطع: اگر این خط به دو بخش تقسیم شده باشد بدین معنی است که شما بسیار با دیگران همدردی داشته و معمولاً به دلایل مختلف تصمیمات خود را تغییر می دهید.

خط بلند کمانی: اگر این خط به سمت پایین و وسط کف دست کشیده شده باشد شما انسان خلاقی هستید و توانایی تجسم اتفاقات و شرایط مختلف را دارید.

2- خط قلب

خط قلب کف دست شما از ریشه انگشت بلند شما آغاز شده و از گوشه دست شما و از ریشه انگشت کوچک عبور نموده و خارج می گردد. هم طول و هم انحنای این خط نشان دهنده شخصیت های متفاوتی است.

خط بلند و مستقیم: اگر این خط در تمامی عرض کف دست کشیده شده باشد شما شخصیتی باملاحظه دارید که به شدت منطقی و عقلانی فکر می کنید.

خط بلند منحنی: اگر این خط در نقاطی دارای انحنا بوده و به سمت انگشتان کشیده گردد شما انسان احساساتی هستید که بسیاری از اعمالتان را تنها از روی احساسات انجام می دهید.

خط مستقیم کوتاه:کسانی که خط قلب کف دستشان کوتاه و مستقیم باشد به فضا و آزادی زیادی احتیاج دارند و در ابراز افکار و خواسته هایشان در قالب کلمات مشکل دارند.

خط منحنی کوتاه: اگر این خط به سمت انگشت بلند متمایل باشد نشان می دهد که فرد مذکور ترجیح می دهد در گروه های کوچک و خصوصی حضور داشته باشد.

خط منقطع: اگر این خط به دو بخش تقسیم شده باشد بدان معنا خواهد بود که شما معمولاً برای یاری به دیگران احساسات خود را نادیده می گیرید.

3- خط زندگی

خط زندگی کف دست همان خط منحنی است که دور انگشت شست کشیده شده است. شاید فکر کنید که این خط نشان دهنده طول عمر شما باشد اما باید بدانید که این خط موضوعات پیچیده تری را در خصوص شما خواهد گفت.

خط طولانی: یک خط طولانی به این معناست که اطرافیانتان شما را انسانی با ثبات از لحاظ روحی و عاطفی دانسته و شما شخصیتی هستید که همواره برای یاری به دیگران پیشقدم می شوید.

خط کوتاه: اگر این خط در مرکز کف دستت به انتها برسد بدنی معناست که در شرایط روبرو شدن با مسایل عاطفی دوست دارید به این شرایط برای مدت طولانی ادامه دهید.

خط بسیار ناواضح: اگر تشخیص این خط بسیار سخت باشد بدین معنا خواهد بود که شما انسان کم انرژی هستید که از هیجان و ماجراجویی هم خوشتان نمی آید.

خط شکسته: هر گونه شکستگی در این خط نشان دهنده یک اتفاق ناگوار و آسیب شدید در طول زندگی است که توانسته یا می تواند بر تصمیمات شما تاثیر زیادی داشته باشد.

خط دوگانه: اگر در موازات این خط یک خط دیگر هم کشیده شده باشد تعیین می گردد که شما شخصیت بسیار مطمئنی داشته و اعتماد بنفس بالایی دارید و البته در اطرافتان هم کسانی هستند که به خوبی شما را پشتیبانی خواهند کرد.

منبع: زندگی روز

به "خطوط کف دست نشانه چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطوط کف دست نشانه چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید