همه اخبار و مقاله ها

کنکور سر جای خود باقی می ماند و به سمت دروس اختصاصی می رود

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در صدد هستیم روشی را جلو ببریم که کارآمدی لازم را داشته باشد و یک تغییر تند محسوب نشود، لذا کنکور سر جای خود باقی می ماند و به سمت دروس اختصاصی می رود.

24 اردیبهشت 1400

اتهام زنی بورل به روسیه مبنی بر تهدید امنیت و ثبات اروپا

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با ادعای اینکه روسیه مشغول تهدید امنیت و ثبات در اروپاست، مدعی شد با اقدامات این کشور مقابله خواهند کرد.

24 اردیبهشت 1400

بایدن به دنبال تعلیق بعضی قراردادهای تسلیحاتی ترامپ با سعودی ها

خبرنگاران : منابع آمریکایی می گویند که دولت جو بایدن درصدد است فروش تسلیحات به عربستان سعودی را به تسلیحات دفاعی محدود کند.

23 اردیبهشت 1400

حمله ویروس انگلیسی به بچه ها

قدرت سرایت ویروس جهش یافته که گفته می گردد از نوع انگلیسی است، به شدت افزایش یافته و این بار به سراغ کوچک ترها می رود.

21 اردیبهشت 1400

نگاهی به مزدا 6 و قابلیت های این خودرو

خبرنگاران | سرویس خودرو - مزدا 6 را می توان یکی از بهترین خودروهای سواری فراوری شده توسط شرکت ژاپنی مزدا لقب داد. محصولی که در میان خودروهای سواری کلاس متوسط این شرکت قرار می گیرد. این خودرو در ابتدا به نوعی جایگزین محصول قدیمی شرکت مزدا یعنی خودروی مزدا...

20 اردیبهشت 1400

رشد مثبت شاخص های عملکردی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کهگیلویه و بویراحمد در سال 1399

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: عملکرد سال 1399 کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در شاخص های مختلف نسبت به سال 1398، دارای رشد موثر و مثبت بوده است.

19 اردیبهشت 1400

قیمت خودرو امروز 24 فروردین 1400

به گزارش خبرنگاران، بر اساس معاملات انجام شده امروز (24 فروردین 1400) قیمت خودرو در بازار آزاد نسبت به دیروز با نوسان همراه است.

18 اردیبهشت 1400

سامانه دانش بنیان به یاری آمد تا بازی سازان بازی های خود را توسعه دهند

یک شرکت دانش بنیان با طراحی سامانه هوشمند، به بازی سازان یاری کرد تا بدون احتیاج به دانش کد نویسی، بازی های خود را توسعه هند.

17 اردیبهشت 1400

حذف 4صفر از پول ملی در ایستگاه آخر، ایرادات شورای نگهبان رفع شد

به گزارش خبرنگاران، تورم های بی سابقه در اقتصاد ایران به خصوص در سال 99 سبب شده که صفرهای قرار گرفته پشت عدد و رقم های اسکناس دیگر معنایی جز بی ارزش شدن پول ملی نداشته باشد. حال دیگر تنها شاید حسابداران باشند که به صفرهای پولی ملی دل بسته اند و برای اینکه...

16 اردیبهشت 1400

خبرنگاران علی نژاد: حضور ایران در پارالمپیک توکیو با اقتدار و افتخار خواهد بود

تهران- خبرنگاران- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در ملاقات رییس فدراسیون جانبازان و معلولین ابراز امیدواری کرد نمایندگان کشورمان در بازی های پارالمپیک توکیو بتوانند همچون ادوار گذشته با اقتدار و افتخار این میدان عظیم را پشت...

14 اردیبهشت 1400

گردشگری کودک و جامعه امروز

گردشگری کودک پدیده ای نوپا و دارای اهمیت است که می تواند نقش مهمی را در آموزش مهارت زندگی و جمعی بچه ها داشته باشد و در نهایت به توسعه صنعت گردشگری یاری کند.

13 اردیبهشت 1400

رژیم غذایی خاص ملکه انگلیس برای تناسب اندام

خبرنگاران : ملکه انگلیس رژیم غذایی خاصی دارد؛ ملکه الیزابت هوادار خوراکی های نشاسته ای نیست. ظاهراً، او برای شام ماهی کبابی و سبزیجات خوشمزه را ترجیح می دهد!

11 اردیبهشت 1400

خبرنگاران تور گردشگری ناقض بهداشت از تالش بازگردانده شد

آستارا - خبرنگاران - مدیر شبکه بهداشت و درمان تالش از بازگردانده شدن یک تور گردشگری به استان مبدا، به دلیل نقض محدودیت ها و دستورالعمل های بهداشتی مقابله با کرونا اطلاع داد.

11 اردیبهشت 1400

فرایند افزایشی شیوع کرونا در سطح کشور

خبرنگاران/خراسان جنوبی معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: فرایند شیوع کرونا در سطح کشور افزایشی است و در بعضی استان ها از جمله خراسان جنوبی شتاب بیشتری دارد.

9 اردیبهشت 1400

بازدید 9000 نفری نوروزی از موزه سینمای ایران

تهران (پانا)- با رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام نوروز 9000 نفر از موزه سینمای ایران بازدید کردند.

7 اردیبهشت 1400

شناسایی هزار و 700 محدوده امیدبخش معدنی در سراسر کشور

تهران (پانا)- مدیر اکتشاف ایمیدرو، از شناسایی هزارو 700 محدوده امیدبخش معدنی به مساحت 110 هزار و 80 کیلومتر مربع در سراسر کشور اطلاع داد.

6 اردیبهشت 1400

مرغ در هر کیلو بیش از 30 هزار تومان در تهران عرضه می شود

تهران (پانا) - مدیرکل دفتر امور بازرگانی وزارت صمت تاکید کرد قیمت مصوب مرغ 20 هزار و 400 تومان بوده اما متوسط قیمت بازار در کشور بیش از 24 هزار تومان و در سطح تهران بیش از 30 هزار تومان است. این قیمت ها دست کم 20 درصد از قیمت مصوب بیشتر است.

5 اردیبهشت 1400

خبرنگاران خیر نایینی یک میلیارد تومان مواد غذایی بین نیازمندان توزیع کرد

اصفهان - خبرنگاران- نیکوکار نایینی در آستانه عید نوروز، یکهزارو 900 بسته غذایی به ارزش یک میلیارد تومان بین نیازمندان این شهر توزیع کرد.

5 اردیبهشت 1400

نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مذاکرات وین حضور می یابد

سی ان ان اظهار داشت نماینده ویژه آمریکا در امور ایران در مذاکرات آینده که قرار است سه شنبه در وین برگزار گردد، حضور خواهد داشت.

3 اردیبهشت 1400

روبات شناگری که درصورت آسیب دیدن خود را ترمیم می نماید خبرنگاران

محققان روبات شناگری ساختند که حاوی نانوذرات مغناطیسی بوده و می تواند درصورت آسیب ساختاری، خود را ترمیم کند.

2 اردیبهشت 1400
تعداد: (250)