زاهدی: باشگاه المپیک دونتسک به دنبال درآمدزایی از فروش من است، باید بهترین تصمیم را بگیرم

به گزارش وبلاگ گوگل، شهاب زاهدی مهاجم ایرانی تیم فوتبال المپیک دونتسک گفت که این باشگاه در پی کسب درآمد از فروش او به دیگر باشگاه هاست.

زاهدی: باشگاه المپیک دونتسک به دنبال درآمدزایی از فروش من است، باید بهترین تصمیم را بگیرم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ گوگل، شهاب زاهدی مهاجم ایرانی تیم فوتبال المپیک دونتسک اوکراین که تا اینجای فصل هشت گل برای تیمش به ثمر رسانده است، با چند پیشنهاد از تیم های اوکراینی و همچنین چند پیشنهاد از برخی لیگ های دیگر از جمله پرتغال و بلژیک روبه رو شده است. از طرفی باشگاه المپیک دونتسک هم به زاهدی اعلام کرده است با توجه به باقی ماندن تنها نیم فصل از قراردادش با این باشگاه، احتمال فروش او وجود دارد.

شهاب زاهدی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ گوگل، درباره وضعیتش در تیم المپیک دونتسک و بحث چند پیشنهای که به باشگاه او رسیده است، گفت: واقعیت این است که چند باشگاه در اوکراین و چند باشگاه هم در خارج از اوکراین مذاکراتی را با المپیک دونتسک انجام داده اند و به صورت رسمی خواهان جذب من هستند. از طرفی من مدتی پیش به باشگاه برای تمدید قراردادم پاسخ منفی دادم و با این شرایط المپیک دونتسک به این موضوع فکر می کند که با فروش من درآمدزایی کند به همین دلیل احتمال جدایی ام وجود دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که احتمال دارد به کدام تیم برود، شرح داد: هنوز چیزی مشخص نیست و طبیعتاً باید در این مورد با باشگاه حرف بزنم و خودم هم شرایط تیم ها را بررسی کنم. مسئله مهم برای من این است که بتوانم فرایند فعلی ام را حتی با جدایی از المپیک دونتسک حفظ کنم به همین دلیل در صورت جدایی باید بهترین تصمیم را بگیرم. من تمامی پیشنهادها را به دقت بررسی خواهم کرد تا در نهایت تصمیمی منطقی و درست برای آینده فوتبالم بگیرم.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و جهان را در کانال تلگرامی وبلاگ گوگل بخوانید. (کلیک کنید)

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "زاهدی: باشگاه المپیک دونتسک به دنبال درآمدزایی از فروش من است، باید بهترین تصمیم را بگیرم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زاهدی: باشگاه المپیک دونتسک به دنبال درآمدزایی از فروش من است، باید بهترین تصمیم را بگیرم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید