مهاجرت تحصیلی رایگان به اروپا با لتس گو یونی

به گزارش وبلاگ گوگل، اگر قصد مهاجرت تحصیلی رایگان به اروپا را دارید، می توانید به وسیله دریافت بورسیه تحصیلی فول فاند این مهم را در دانشگاه و کشور مورد نظر خود تجربه کنید.

مهاجرت تحصیلی رایگان به اروپا با لتس گو یونی

زمانی که حرف از مهاجرت تحصیل رایگان به اروپا می گردد، معمولاً قبل از پرداختن به موضوع مهم شهریه دانشگاه و هزینه زندگی دانشجویی، این سوال برای فرد به وجود می آید که کدام یک از مقاصد تحصیلی اروپا مناسب مهاجرت تحصیلی بوده و می تواند از تمامی جنبه ها مناسب حال یک دانشجوی ایرانی باشد.

در حال حاضر تعداد دانشگاه های با کیفیت اروپایی موجب شده تا فرایند انتخاب مقصد و دانشگاه از جانب دانشجو بسیار سخت باشد و نتواند به خوبی وجه تمایز مقاصد تحصیلی و دانشگاه ها را از یکدیگر تشخیص دهد.

زمانی که به فکر تحصیل در قاره اروپا هستید، اول از همه باید کشور و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید. به طور خلاصه، بعضی از کشورهای این قاره تنها عضو اتحادیه اروپا هستند و بعضی دیگر علاوه بر اتحادیه اروپا در حوزه شینگن نیز عضویت دارند.

برای مثال، کشورهای اروپایی آلمان، فرانسه، ایتالیا، سوئد، سوئیس و یونان، عضو حوزه شنگن هستند و کشورهایی نظیر کرواسی، گرجستان، ترکیه و قبرس خارج از این حوزه بوده و در عضویت اتحادیه اروپا قرار دارند.

شاید این سوال برای شما مطرح گردد که این موضوع چه تاثیری در فرایند مهاجرت تحصیلی به اروپا دارد. از آنجایی که دریافت ویزای تحصیلی شینگن به دانشجوی بین المللی اجازه سفر و حضور در تمامی 26 کشور این حوزه را در بازه تحصیلی و اعتبار ویزا می دهد، سخت گیری برای صدور این نوع از ویزای تحصیلی زیاد بوده و فرایند ای زمان بر است.

اما در مقابل، اخذ ویزای تحصیلی کشورهای خارج از این حوزه به مراتب آسان تر و سریع تر است و بعضی از آن ها نظیر قبرس و ترکیه، اصلاً احتیاجی به ویزای تحصیلی ندارند!

در قدم بعدی، باید به گزینه بسیار مهم هزینه های تحصیل و زندگی در قاره اروپا توجه نموده و بر اساس شرایط دانشگاه های اروپا، انتخاب نهایی خود را انجام دهید. اگر یک دانشجوی ممتاز ایرانی باشید و قصد مهاجرت تحصیلی رایگان به اروپا را داشته باشید، می توانید به وسیله دریافت بورسیه تحصیلی فول فاند، این مهم را در دانشگاه و کشور مورد نظر خود تجربه کنید.

اما معمولاً خیلی از افراد دارای رزومه تحصیلی نرمالی هستند و نمی توانند از گزینه یاری هزینه تحصیلی دانشگاه استفاده نمایند، برای همین باید قید مهاجرت تحصیلی رایگان به اروپا را زده و به فکر انتخاب مقصد تحصیلی کم هزینه در اروپا باشند.

بنابر آمار، در صورت داشتن مدرک زبان ترکی استانبولی و قبولی در آزمون ورودی دانشگاه، کشور ترکیه یکی از کم هزینه ترین و ایدئال ترین گزینه های حال حاضر دانشجویان ایرانی مشتاق به تحصیل در اروپا است.

اما اگر تمایلی به تحصیل به زبان ترکی استانبولی در دانشگاه های دولتی و کم هزینه ترکیه و انجام امتحان ورودی دانشگاه ندارید، گزینه تحصیل در قبرس شمالی در پیش روی شما است. کشوری اروپایی که دارای دانشگاه های با کیفیت، کم هزینه و انگلیسی زبان بوده و تحصیل در آن همچون ترکیه احتیاجمند دریافت ویزای تحصیلی نیست.

البته تحصیل در قبرس نیز هزینه بردار بوده و حداقل بین 5 تا 10 هزار یورو برای دانشجویان بین المللی هزینه در بر خواهد داشت. در حال حاضر تحصیل در قبرس، با توجه به کیفیت سیستم آموزشی، مدارک معتبر دانشگاهی، زبان تدریس انگلیسی و امکان دریافت بورسیه تحصیلی، جزو برترین انتخاب ها برای تحصیل در اروپا محسوب می گردد.

اگر در پی مهاجرت تحصیلی رایگان به اروپا هستید، می توانید به سراغ گزینه تحصیل در فرانسه یا آلمان بروید. در صورتی که قصد تحصیل در دانشگاه های دولتی و کم هزینه فرانسه یا آلمان را داشته باشید، باید زمان زیادی را صرف دریافت نامه پذیرش تحصیلی، وقت سفارت و اخذ ویزای تحصیلی شنگن کنید و علاوه بر پرداخت هزینه ارزی ویزا، هزینه 100 تا 200 یورویی ادمیشن فی را به دپارتمان پذیرش دانشگاه پرداخت کنید.

این هزینه به منظور ارزیابی مدارک و پفراینده تحصیلی شما به وسیله دانشگاه خارجی دریافت می گردد و در صورت تائید نشدن درخواست پذیرش شما، به متقاضی برگشت داده نمی گردد.

در اغلب موارد، مهاجرت تحصیلی رایگان به اروپا (دانشگاه های آلمان یا فرانسه) مستلزم تحصیل به زبان بومی در کشورهای مورد نظر است. یعنی اگر قصد تحصیل کم هزینه و رایگان در دانشگاه های آلمان را داشته باشید، باید به جای مدرک زبان انگلیسی دارای مهارت بالای زبان آلمانی باشید تا بتوانید در دوره های آموزشی دانشگاه به زبان آلمانی ثبت نام نموده و به تحصیل مشغول شوید.

باید این موضوع را به خاطر داشته باشید که ثبت نام در هر ترم تحصیلی دانشگاه های آلمان و فرانسه مستلزم پرداخت هزینه های اجرایی و اولیه ثبت نام است که بین 250 تا 500 یورو هزینه خواهد داشت.

تحصیل رایگان و کم هزینه در دانشگاه های فرانسه نیز معمولاً به همین منوال بوده و علاوه بر ویزای تحصیلی، احتیاجمند مدرک زبان فرانسوی است.

در حال حاضر این امکان برای دانشجویان ایرانی فراهم شده تا با استفاده از خدمات فری اپلای یا همان پذیرش تحصیلی رایگان لتس گو یونی، مهاجرت تحصیلی رایگان به اروپا را تجربه نمایند.

شما می توانید از بین مقاصد تحصیلی در اروپا، گزینه مناسب و مورد نظر خود را انتخاب نموده و فرایند پیچیده مهاجرت تحصیلی و اخذ پذیرش دانشگاه را به لتس گو یونی بسپارید. لتس گو یونی تمامی امور آماده سازی مدارک تحصیلی از جمله انگیزه نامه و توصیه نامه، مکاتبه با دانشگاه، ارسال مدارک، انتخاب رشته و واحد دانشگاهی، رزرو خوابگاه و انواع خدمات مرتبط دیگر را به صورت رایگان به متقاضیان مهاجرت تحصیلی به اروپا ارائه می دهد.

شما می توانید با یاری لتس گو یونی، از میان برترین دانشگاه های اروپایی انتخاب خود را انجام داده و مهاجرت تحصیلی رایگان به اروپا را با lets go uni تجربه کنید. البته هزینه ادمیشن فی دانشگاه، هزینه ویزای تحصیلی سفارت و هزینه های اجرایی ثبت نام و شهریه دانشگاه، جزو مواردی است که در مقصد تحصیلی از دانشجو دریافت می گردد و ارتباطی با فرایند مهاجرت تحصیلی دانشجو به اروپا ندارد.

شما می توانید با استفاده از یک ارزیابی مشاوره مهاجرت تحصیلی، کم هزینه ترین و با کیفیت ترین دانشگاه اروپایی را برای خود انتخاب نموده و با یاری لتس گو یونی، مهاجرت تحصیلی رایگان به اروپا را در کمترین زمان ممکن تجربه کنید.

یادتان باشد که انتخاب دانشگاه های کم هزینه و دولتی اروپا، نبود احتیاج به دریافت ویزای تحصیلی در بعضی از مقاصد، استفاده از پذیرش تحصیلی رایگان، انجام کار دانشجویی در خلال تحصیل و امکان دریافت بورسیه و یاری هزینه تحصیلی می تواند تاثیر بسیار زیادی در هزینه های تحصیل و زندگی دانشجویی شما در اروپا داشته باشد.

منبع: کجارو / لتس گو یونی

به "مهاجرت تحصیلی رایگان به اروپا با لتس گو یونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهاجرت تحصیلی رایگان به اروپا با لتس گو یونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید