پرداخت عیدی مددجویان بهزیستی همزمان با مستمری بهمن ماه

به گزارش وبلاگ گوگل، خبرگزاری خبرنگاران-رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: عیدی مددجویان تحت پوشش بهزیستی همزمان با مستمری بهمن ماه به حساب آن ها واریز خواهد شد.

پرداخت عیدی مددجویان بهزیستی همزمان با مستمری بهمن ماه

به گزارش وبلاگ گوگل؛ وحید قبادی دانا ضمن تأکید بر حمایت از جامعه هدف سازمان بهزیستی در حوزه های مختلف اضافه کرد: طبق سنوات گذشته عیدی مددجویان تحت پوشش این سازمان بنا بر هماهنگی انجام شده در بهمن ماه واریز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه پرداخت عیدی فقط به مددجویانی تعلق خواهد گرفت که مستمری آن ها از محل اعتبارات بهزیستی و هدفمندی یارانه ها است، گفت: این مشکل برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد هم هست.

قبادی دانا اضافه کرد: از سال 97 به تعداد مستمری بگیران این دو نهاد اضافه شده است که مستمری آن ها فقط از محل هدفمندی یارانه ها است و تعداد آن ها برابر است با تعدادی که قبل از این زمان تحت پوشش بودند و این در حالی ست که اعتبار عیدی از محل اعتبارات دستگاه ها و نهاد مربوطه است و با این توضیحات کسانی که هم از محل اعتبارات دستگاه و نهاد (بهزیستی و کمیته امداد) و از محل هدفمندی یارانه ها مستمری دریافت می نمایند مشمول دریافت عیدی خواهند بود.

وی ادامه داد: حدود 500 هزار خانوادر مشمول دریافت عیدی خواهند بود که در سرانجام بهمن ماه عیدی به حساب آن ها واریز می گردد، اما این درخواست را داریم که شرایطی فراهم گردد که از محل هدفمندی یارانه ها برای خانواده های که مستمری آن ها فقط از این محل است، اعتباری برای پرداخت عیدی در نظر گرفته و در اختیار بهزیستی و کمیته امداد قرار داده گردد تا به این افراد هم عیدی پرداخت گردد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "پرداخت عیدی مددجویان بهزیستی همزمان با مستمری بهمن ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت عیدی مددجویان بهزیستی همزمان با مستمری بهمن ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید