شروع ثبت نام واگذاری زمین و مسکن خانوارهای دارای 3 فرزند

به گزارش وبلاگ گوگل، معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: با عنایت به تکلیف قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در مورد واگذاری زمین یا واحد مسکونی به خانوارها پس از تولد فرزند سوم و بیشتر، به اطلاع می رساند متقاضیانی که تاریخ تولد فرزند سوم یا بیشتر آنها بعد از تاریخ 1400/08/24 باشد، می توانند با مراجعه به قسمت ثبت نام نهضت ملی مسکن در سامانه طرح های حمایتی مسکن به آدرس saman.mrud.ir با انتخاب گزینه متقاضیان دارای سه فرزند به بالا (قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) در بخش نوع سرپرستی، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

شروع ثبت نام واگذاری زمین و مسکن خانوارهای دارای 3 فرزند

به نقل از تسنیم، بدیهی است پس از ثبت نام از متقاضیان، در صورت واجد شرایط بودن متقاضی، سایر اقدامات حسب ضوابط و مقررات مربوطه صورت خواهد پذیرفت.

سایر ملاحظات:

تذکر1: آن دسته از خانوارهای دارای سه فرزند و بیشتر (که تاریخ تولد فرزند سوم یا بیشتر آنها بعد از تاریخ 1400/08/24 باشد) مشمول استفاده از امتیازات قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در حوزه مسکن می شوند که علاوه بر دارا بودن شرایط لازم، نرخ باروری شهرستان محل زادگاه پدر یا فرزند بالای 2.5 نباشد.

تذکر2: متقاضیانی که قبلاً در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام نموده اند، امکان استفاده همزمان از امتیاز طرح های حمایتی نهضت ملی و قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت را ندارند. متقاضیانی که طبق قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت واجد شرایط هستند و قبلاً در سامانه نهضت ملی مسکن ثبت نام نموده اند، جهت بهره مندی از قانون مذکور می توانند به یکی از طرق ذیل عمل نمایند:

الف ـ در صورتی که متقاضی به ویرایش اطلاعات خود دسترسی دارد، وارد کارتابل خود در قسمت مشاهده و پیگیری درخواست ها شده و اطلاعات سرپرستی خود را ویرایش کند.

ب ـ در صورتی که متقاضی پس از مراجعه به کارتابل خود در قسمت مشاهده و پیگیری درخواست سامانه، دسترسی به ویرایش اطلاعات خود را نداشته باشد، باید از درخواست های قبلی خود انصراف داده و مجدداً نسبت به ثبت نام اقدام کند.

منبع: تجارت نیوز

به "شروع ثبت نام واگذاری زمین و مسکن خانوارهای دارای 3 فرزند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام واگذاری زمین و مسکن خانوارهای دارای 3 فرزند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید