استمهال وام های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری‬⁩ تا انتها سال 1400

به گزارش وبلاگ گوگل، بنا بر اعلام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، طرح استمهال وام های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری‬⁩ تا سرانجام سال 1400 در ستاد ملی مقابله با کرونا به تصویب رسید.

استمهال وام های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری‬⁩ تا انتها سال 1400

عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، روز شنبه 24 مهر با انتشار توئیتی ضمن اشاره به عضویت خود در ستاد ملی مقابله با کرونا، از تصویب استمهال وام های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری‬⁩ تا خاتمه 1400 و مفاصاحساب مالیاتی آنان تا آخر آذرماه در جلسه این ستاد اطلاع داد.

صنعت گردشگری یکی از آسیب دیده ترین حوزه ها به واسطه شیوع ویروس کرونا محسوب می گردد که بنا بر آنالیز های اجرا شده، بخش های مختلف گردشگری ایران در 18 ماه گذشته متحمل خسارتی به مقدار 32 هزار میلیارد تومان شده است.

به همین منظور وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در خردادماه 1400 از متقاعد سازی ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا مبنی بر اعمال حمایت های بیشتر و استمرار پشتیبانی ها با ارائه بسته حمایتی تلفیقی نو شامل حمایت های بانکی، مالیاتی و بیمه ای مربوط به کسب وکارهای حوزه گردشگری اطلاع داده بود.

پیش از این در بخش بانکی با تصویب دستورالعمل مربوط مواردی نظیر امهال تسهیلات فعالان گردشگری تا خاتمه شهریورماه 1400اجرایی شده بود و بنا بر اعلام عزت الله ضرغامی، این مهلت برای مراکز گردشگری تا 6 ماه دیگر، یعنی خاتمه سال 1400 تمدید خواهد شد.

منبع: کجارو / ایرنا

به "استمهال وام های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری‬⁩ تا انتها سال 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استمهال وام های دریافتی مراکز ⁧‫گردشگری‬⁩ تا انتها سال 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید