تاثیر ریحانه پارسا در رکورد فروش گشت ارشاد 3 ! ، حذف خانم بازیگر در بیلبوردهای سینما !

به گزارش وبلاگ گوگل، خبرنگاران: فیلم گشت ارشاد با حضور ریحانه پارسا اکران شد و فروش میلیاردی داشته است و خیلی ها این فروش رکورددار را تاثیر ریحانه پارسا می دانند که با مهاجرت و رفتارهای پرحاشیه جساسیت های زیادی را به وجود آورده است.در بیلبوردهای این فیلم هیچ اثری از ریحانه پارسا نیست.

تاثیر ریحانه پارسا در رکورد فروش گشت ارشاد 3 ! ، حذف خانم بازیگر در بیلبوردهای سینما !

سعید سهیلی متولد 1338 در خراسان، کارگردان است سعید سهیلی او کار خود را از تئاتر شروع نموده است سعید سهیلی یکی از کاگردانان بنام است سعید سهیلی فیلم نامه نویسی هم انجام داده است سعید سهیلی با فیلم چار چنگولی شناخته شده شد سعید سهیلی دو فرزند پسر دارد و هر دو آنها بازیگر هستند

فیلم کمدی گشت 3 اثر سعید سهیلی پس از حواشی فراوان، از چهارشنبه به جمع فیلم های روی پرده اضافه شد و در شروع اکران به فروش خوبی دست یافت. این فیلم تا عصر دیروز در دو و نیم روز نخست، 2 میلیارد و 300 میلیون تومان فروخت و در حالی از قهرمان پیش افتاد که فیلم فرهادی، در 23 روز اکران، به فروش 7 میلیارد تومانی رسیده است.

پر از شوخی های دوپهلو

گشت 3 مشابه قسمت دوم فیلم است و با گشت ارشاد فاصله زیادی دارد. علت غیبت حمید فرخ نژاد در فیلم با یک سناریوی غیرمنطقی و تخیلی روایت می گردد و سپس شاهد شروع ماجرا های مختلف برای حسن با بازی ساعد سهیلی، عطا با بازی پولاد کیمیایی و آشنایی آن ها با یک خواننده هستیم. ماجرا هایی که نباید خودتان را درگیر جزئیات و منطق آن کنید! فیلم کوشش می نماید به واسطه شوخی های کلامی دوپهلو و تکراری، مخاطب را بخنداند، اما این کوشش چندان نتیجه نمی دهد و توقع مخاطب را برآورده نمی نماید. هرچند شخصیتی که امیر جعفری در فیلم نقش آن را بازی نموده، با شخصیت عباس با بازی حمید فرخ نژاد فرق دارد، اما برای پر کردن خلأ حضور فرخ نژاد از آن استفاده شده. بهنام بانی هم حضور پررنگی در قصه دارد و فیلم برایش سنگ تمام می گذارد. او ابتدا با گریم متفاوتی ظاهر می گردد، اما به تناسب قصه خیلی زود با همان ظاهر همیشگی بهنام بانی دیده می گردد. شخصیت بانی به عنوان یک خواننده، از جهاتی به خود واقعی اش شباهت دارد و کار او برای ایفای نقش اش چندان سخت نبوده است.

شوخی انتقادی فیلم و مهاجرت بازیگر

پس از تاخیر در اکران گشت 3، حدس ها درباره اکران نشدن فیلم به علت مهاجرت ریحانه پارسا شدت گرفت، اما فیلم بدون حذف سکانس های پارسا به نمایش عایدی. روز چهارشنبه نیز اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ملاقات با اعضای شورای عالی تهیه کنندگان سینما بدون نام بردن از گشت 3 اظهار داشت سرمایه یک کارگردان و تهیه کننده نباید به علت رفتار یک بازیگر به خطر بیفتد. بر همین اساس بود که با وجود حذف نام و تصویر پارسا از پوستر فیلم، سکانس های حضور او از فیلم حذف نشد.

منبع: رکنا

به "تاثیر ریحانه پارسا در رکورد فروش گشت ارشاد 3 ! ، حذف خانم بازیگر در بیلبوردهای سینما !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تاثیر ریحانه پارسا در رکورد فروش گشت ارشاد 3 ! ، حذف خانم بازیگر در بیلبوردهای سینما !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید