تونل عشق کجاست؟

به گزارش وبلاگ گوگل، تونل عشق (Tunnel of Love) یکی از زیباترین مسیرهای ریلی دنیا است که در شهر کلوان (Klevan) در کشور اوکراین واقع شده است و یکی از بهترین جاذبه های گردشگری اوکراین است.

تونل عشق کجاست؟

تونل عشق یک منطقه زیبا در شهر کلوان اوکراینبوده و یکی از بهترین جاذبه های گردشگری این کشور می باشد. این محل که توسط بومیان منطقه، تونل عشق (The Tunnel of Love) نامیده شده است؛ قطعا یکی از بهترین و زیباترین راستاهای پیاده روی و البته به عنوان یکی از رمانتیک ترین مکان های گردشگری شناخته می گردد که ممکن است آن را در رویا یا در خواب خود دیده باشید. تونل عشق اوکراین، در نزدیکی شهر Rivne، در شهر کوچکی به نام Klevan واقع شده است و جاذبه اصلی این شهر به شمار می رود.

از میان این تونل زیبا خط راه آهنی به طول سه کیلومتر می گذرد. این خط راه آهن که مربوط به یک شرکت خصوصی چوب بری و فیبر سازی اوکراینی است، از این تونل سه بار در روز استفاده می نماید و البته هر قطاری، اجازه عبور از این ریل و تونل را ندارد بلکه فقط قطارهای باربری که مخصوص حمل چوب مورد احتیاج کارخانه اند مجوز عبور از این تونل را دارند.

وجود این راه آهن و عبور قطار از آن، این شرکت را وادار به جلوگیری از رشد درختان بر روی خط ریل می نماید که این امر باعث ایجاد این تونل (تونل عشق اوکراین) و دوام آن شده است. در 2 طرف این ریل راه آهن درختان به هم تنیده، تشکیل یک تونل زیبا و جذاب داده اند که بسیاری از زوج های جوان را به خود جذب و همچنین مکانی رویایی برای تهیه عکس و مکان مورد علاقه عکاسان می باشد.

بهترین زمان برای سفر به تونل عشق اوکراین اواخر فصل بهار و تابستان است چون در این فصول رنگ سبز درختان، زیبایی خاصی به تونل می بخشد و به خصوص در فصل بهار، زمانی که درختان در طول راستا بیش از همواره از هر دو طرف خط راه آهن را احاطه می نمایند. با توجه به پتانسیل آشکار و بسیار بالای این منطقه و جاذبه های طبیعی آن، این مکان را می توان مکانی مترادف با عشق نامید و آن را ردیف جاذبه هایی گردگشگری چون تاج محل در هند، پاریس در فرانسه و ونیز در ایتالیا که از رمانتیک ترین شهرهای حال حاضر جهان می باشند، قرار داد.

مردم بومی این منطقه بر این باورند که اگر با معشوقه خود به تونل عشق سفر و در آنجا یک آرزو کنید، این آرزو به حقیقت خواهد پیوست و شما به آن خواهید رسید. اگر می خواهید یکی از زیباترین رمانتیک ترین وجذاب ترین مکان های گردشگری جهان را ببینید و با همراهتان از آن لذت ببرید، تونل عشق اوکراین گزینه پیشنهادی ما به شماست.

ترجمه و گردآوری: مجله اینترنتی وبلاگ گوگل

منبع: setare.com

به "تونل عشق کجاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تونل عشق کجاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید