اعلام نحوه حضور کارکنان ادارات خراسان رضوی

به گزارش وبلاگ گوگل، خبرنگاران/خراسان رضوی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی گفت: ظرفیت کارکنان ادارات ضروری در مشهد 50 درصد و در سایر ادارات حداکثر یک سوم است.

اعلام نحوه حضور کارکنان ادارات خراسان رضوی

کوکب موسوی در گفت وگو با وبلاگ گوگل در مورد نحوه حضور کارکنان ادارات در خراسان رضوی و مشهد در هفته سوم محدودیت های کرونایی کشور اظهار کرد: با توجه به اعلام شرایط جدید هر شهر از نظر شرایط هشدار کرونا، حضور کارکنان و ارائه خدمات در ادارات از روز شنبه، 15 آذر ماه تا انتهای هفته آینده منطبق بر شرایط جدید اعلام شده مقرر شده است.

وی اعلام کرد: خدمات دستگاه های اجرایی مرتبط با مشاغل گروه شماره یک که مستقیما در زندگی روزمره شهروندان و یا انجام فعالیت ها تاثیرگذار است، تعطیل نخواهد بود.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی ادامه داد: خدمات دستگاه های اجرایی که عدم ارائه آن تاثیر جدی در زندگی روزمره شهروندان ایجاد نمی کند، مطابق با شرایط سه گانه شرایط هشدار که از سوی قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام شده، انجام خواهد شد.

موسوی با اشاره به فعالیت کارکنان ادارات در شهرهای با شرایط زرد توضیح داد: کارکنان ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری و دستگاه های مرتبط با ماموریت های اساسی و مدیریت شهری با صددرصد ظرفیت در محل کار حاضر خواهند شد. سایر ادارات شهر برای ارائه خدمات خود، با حضور دوسوم کارکنان فعالیت خواهند کرد.

وی در مورد شرایط کارکنان ادارات در شهرهای با شرایط نارنجی گفت: ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری و دستگاه های مرتبط با ماموریت های اساسی و مدیریت شهری با تشخیص بالاترین مقام مسئول نسبت به کاهش یک سوم کارکنان خود اقدام خواهند کرد. سایر ادارات شهر برای ارائه خدمات خود، با حضور 50 درصدی کارکنان خود فعالیت خواهند داشت.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی با اشاره به شرایط کارکنان ادارات در شهرهای با شرایط قرمز از جمله شهرستان مشهد بیان کرد: ادارات ارائه دهنده خدمات ضروری و دستگاه های مرتبط با ماموریت های اساسی و مدیریت شهری با تشخیص بالاترین مقام مسئول نسبت به کاهش 50 درصدی کارکنان خود اقدام خواهند کرد، مشروط بر اینکه خللی در ارائه خدمات ضروری به وجود نیاید.

موسوی اضافه نمود: سایر ادارات شهر برای ارائه خدمات خود، با حضور حداکثر یک سوم کارکنان خود فعالیت خواهند کرد، البته در بخش نامه سازمان اداری و استخدامی کشور ذکر شده که بالاترین مقام مسئول می تواند نسبت به کاهش حضور کارکنان خود اقدام نماید اما حضور کارکنان در محل اداره نباید به بیش از یک سوم افزایش یابد.

وی اعلام کرد: کلیه مراکز آموزشی اعم از آکادمی ها، مدارس، دانشگاه ها و... به طور کامل تعطیل خواهند بود و تنها کارکنان حفاظت فیزیکی، حفاظت تاسیسات و سامانه های الکترونیکی حضور خواهند داشت.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی اعلام کرد: آن دسته از دستگاه هایی که زیرساخت لازم برای انجام وظایف کارکنان به صورت دورکاری را ایجاد نموده اند، می توانند از خدمات دورکاری کارکنان خود استفاده نمایند. همچنین در کلیه وضیعت های سه گانه شرایط هشدار، ماموریت های اداری غیر ضروری لغو می گردد و دستگاه های اجرایی موظف هستند از اعزام کارکنان خود به ماموریت های غیرضروری خودداری نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "اعلام نحوه حضور کارکنان ادارات خراسان رضوی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام نحوه حضور کارکنان ادارات خراسان رضوی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید