خبرنگاران 220 دستگاه خودرو در جاده های خراسان رضوی جریمه شدند

به گزارش وبلاگ گوگل، مشهد- خبرنگاران- سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: 220 دستگاه خودرو طی 24 ساعت گذشته در جاده های این استان جریمه شدند.

خبرنگاران 220 دستگاه خودرو در جاده های خراسان رضوی جریمه شدند

سرهنگ حسین میش مست روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ گوگل اضافه نمود: این خودروها در اجرای طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای شرایط نارنجی کرونایی در استان هر یک پنج میلیون ریال جریمه شدند.

وی ادامه داد: 853 دستگاه خودرو غیربومی نیز در اجرای این طرح طی روز گذشته از ورودی شهرهای دارای شرایط نارنجی کرونایی بازگردانده شدند.

سرپرست پلیس راه فرماندهی انتظامی خراسان رضوی گفت: در 24 ساعت گذشته برای رانندگان هزار و 200 دستگاه خودرو نیز پیامک تذکر ارسال شد.

طرح منع ورود خودروهای غیربومی به شهرهای دارای شرایط قرمز و نارنجی کرونایی و ممنوعیت رفت و آمد درون شهری از ساعت 21 تا چهار بامداد روز بعد همزمان با محدودیتهای سراسری از اول آذر ماه گذشته در مشهد و دیگر شهرهای استان خراسان رضوی در حال اجراست.

بر اساس آخرین آمار رسمی تا به امروز یک میلیون و 225 هزار و 142 نفر در ایران به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت 128 نفر بر اثر بیماری کووید 19 در 24 ساعت گذشته، شمار جانباختگان این بیماری در کشور به 55 هزار و 223 نفر رسیده است.

همچنین تا به امروز 988 هزار و 833 نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان ها ترخیص شده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران 220 دستگاه خودرو در جاده های خراسان رضوی جریمه شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 220 دستگاه خودرو در جاده های خراسان رضوی جریمه شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید