افزایش بستری های کرونایی در تهران

به گزارش وبلاگ گوگل، خبرنگاران : علیرضا زالی، گفت: تعداد 8 هزار و 230 بیمار کرونایی در بیمارستان های استان تهران بستری هستند که از این تعداد 2 هزار و دو بیمار در بخش مراقبت های ویژه بستری شده اند.

افزایش بستری های کرونایی در تهران

به گزارش وبلاگ گوگل به نقل از مهر، وی افزود: در 24 ساعت گذشته هزار و 820 بیمار کرونایی در بیمارستان ها بستری شده اند که 220 نفر به بخش مراقبت های ویژه منتقل شده اند.

زالی ادامه داد: این تعداد بستری جدید و ترخیص نشان دهنده این است که همچنان بیمارستان های در معرض مراجعه جدید زیادی است.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، با اشاره به اینکه شرایط نسبت به هفته قبل بدتر شده و در بعضی شاخص ها افزایش داشته ایم، گفت: به طور مطلق می توانیم اعلام کنیم که ما هنوز در استان تهران به نقطه قله خیز چهارم نرسیده ایم و همچنان در شاخص صعودی بیماران هستیم.

وی اضافه نمود: همانطور که در هفته قبل اعلام کردیم تا زمانی که مراجعه سرپایی کم نشود، امکان کاهش مراجعه بستری بیمارستان ها و بخش فوتی را نخواهیم داشت.

زالی افزود: با توجه به شرایطی که در تهران با آن روبرو هستیم، متأسفانه در این هفته با افزایش شاخص های آماری روبرو بودیم به طوری که امروز 15 هزار و 800 مراجعه سرپایی داشته ایم.

فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران در مورد نظارت بر اجرای محدودیت های کرونایی پایتخت گفت: نظارت ها مستمر ادامه دارد، اما با توجه به حجم کار گسترده، تجمع و و حجم بالای مناطق تحت پوشش به شکلی است که در کنار نظارت ها همکاری خود شهروندان نیز مهم و قابل توجه است.

زالی با اشاره به اینکه در انتظار کمیته های تخصصی برای تصمیم گیری ادامه محدودیت های هستیم، اضافه نمود:، چون بر اساس شاخص ها تهران شهر قرمز است، اعمال محدودیت های شهرهای قرمز استمرار خواهد داشت و اعمال هرگونه بیشتر محدودیت و عظیم تر از محدودیت های قبلی در اختیار ستاد ملی است.

منبع: اقتصادنیوز

به "افزایش بستری های کرونایی در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش بستری های کرونایی در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید