انگلیس خطاب به اتباع خود: به یمن و عربستان سفر نکنید

به گزارش وبلاگ گوگل، وزارت خارجه انگلیس در بیانیه ای از شهروندان خود خواست تا از سفر به کشورهای عربی از جمله یمن و عربستان بپرهیزند.

انگلیس خطاب به اتباع خود: به یمن و عربستان سفر نکنید

به گزارش، وزارت امورخارجه انگلیس با انتشار بیانیه ای به شهروندان خود نسبت به سفر به بعضی کشور های عربی از جمله عربستان سعودی و یمن هشدار داد.

این بیانیه با اشاره به شلیک یک موشک بالستیک در شهر دمام که نیمه شب گذشته انجام شد و خسارات بسیاری را به بار آورد، در وبگاه وزارت خارجه انگلیس منتشر شده است.

در بخشی از این بیانیه وزارت امورخارجه انگلیس نسبت به تردد در 10 کیلومتری مرز عربستان با یمن هشدار داد و نوشت: از مسافرات به 8 تا 10 کیلومتری مرز عربستان با یمن و و فرودگاه بین المللی ابها در استان عسیر در جنوب این کشور خودداری کنید.

بعلاوه انگلیس از شهروندان خود خواست در صورتیکه به چنین مکان هایی سفر کردند و علت سفرشان غیر ضروری بوده است، به سرعت این مکان را ترک نمایند.

شب گذشته بعضی منابع خبری در شبکه های اجتماعی با انتشار تصاویری از وقوع انفجاری درشهر دمام عربستان خبر دادند. بعلاوه رسانه های سعودی حمله موشکی به شهر دمام در منطقه الشرقیه را تأیید کردند. شبکه الجزیره گزارش داد تلویزیون عربستان مدعی شده است این کشور یک حمله بالستیک به منطقه شرقیه را خنثی نموده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "انگلیس خطاب به اتباع خود: به یمن و عربستان سفر نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انگلیس خطاب به اتباع خود: به یمن و عربستان سفر نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید