کوشش ایران برای بازیابی گردشگری در زمان پساکرونا

به گزارش وبلاگ گوگل، در نشستی که با حضور کمیته های تخصصی مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری برگزار گردید، نماینده جمهوری اسلامی ایران درباره اقدامات صورت گرفته برای بازیابی گردشگری در روزهای پساکرونا و سایر اقدامات تخصصی در راستای گردشگری سخن گفت.

کوشش ایران برای بازیابی گردشگری در زمان پساکرونا

به گزارش مجله گردشگری وبلاگ گوگل و به نقل از خبرگزاری تسنیم، سعیده نظری رئیس گروه همکاری های تخصصی بین المللی معاونت گردشگری همراه علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری کشور به اسپانیا سفر کرد. در این سفر درباره شرکت در رویداد بیست و چهارمین نشست مجمع عمومی UNWTO برگزار شد.

کمیته آموزش آنلاین، کمیته تدوین کد بین المللی حمایت از گردشگران ICPT و کمیته مجموعه اعضای وابسته در این نشست حضور داشتند. نظری در این نشست، نقطه نظرات و کوشش جمهوری اسلامی ایران، به روز رسانی و بازنگری عناوین و سرفصل های آموزشی گردشگری را ارائه داد.

علاوه براین به این موضوضع اشاره شد که ایران برای بازیابی گردشگری در زمان پساکرونا کوشش و تمرکز دارد که یکی از بخش های مهم گزارش نظری را شامل می شد. بعلاوه موضوعاتی مانند به روز رسانی دانش گردشگری بخش خصوصی و اعضای وابسته ایرانی سازمان جهانی گردشگری نیز در این نشست مطرح شد.

رئیس گروه همکاری های تخصصی بین المللی معاونت گردشگری در صد و چهارمین نشست شورای اجرایی این سازمان شرکت کرد. گزارش دبیرخانه UNWTO در بخش های منابع انسانی، اقتصادی، آموزش، کد اخلاق و غیره در این نشست مورد آنالیز نهاده شد.

منبع: علی بابا

به "کوشش ایران برای بازیابی گردشگری در زمان پساکرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش ایران برای بازیابی گردشگری در زمان پساکرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید