جنجال ساعت دو میلیاردی الناز شاکردوست

به گزارش وبلاگ گوگل، اگر این ساعت اصل باشد در ارزان ترین حالت 2 میلیارد تومان قیمت دارد و او باید بسیار پولدار باشد که توانایی خرید چنین ساعت هایی را خریداری می نماید.

جنجال ساعت دو میلیاردی الناز شاکردوست

ساعت های گران قیمت الناز شاکردوست، مورد انتقاد کاربران در فضای مجازی قرار گرفته است. به تازگی عکسی از الناز شاکردوست در فضای مجازی منتشر شده است که در دست او ساعت ریچارد میل دیده می گردد.

این موضوع با واکنش کاربران همراه شده است و گفته می گردد اگر این ساعت اصل باشد در ارزان ترین حالت 2 میلیارد تومان قیمت دارد و او باید بسیار پولدار باشد که توانایی خرید چنین ساعت هایی را خریداری می نماید.

گروهی از کاربران به شدت از این موضوع عصبانی هستند و عنوان می نمایند الناز شاکردوست مالیات نمی دهد، در فیلم سفارشی بازی می نماید، و ساعت ریچارد میل و کارتیه به دست دارد و این در حالیست که مردم ایران در شرایط مالی بسیار بدی به سر می برند و سلبریتی ها چنین خرج هایی می نمایند.

گروه دیگری از کاربران این موضوع را شخصی می دانند و عقیده دارند اگر این ساعت ها اصل باشد او از پول خود هزینه نموده است و به دیگران ارتباطی ندارد و از سوی دیگر ممکن است ساعت های او فیک درجه یک باشد که در این صورت باز هم دیگران نباید نسبت به سلیقه او خرده بگیرند.

منبع: اسپوتنیک

منبع: فرادید

به "جنجال ساعت دو میلیاردی الناز شاکردوست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجال ساعت دو میلیاردی الناز شاکردوست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید