حضور 3 نماینده از استان کرمان در مرحله سوم جام حذفی فوتبال کشور

به گزارش وبلاگ گوگل، خبرنگاران/کرمان سخنگوی هیئت فوتبال استان کرمان گفت: تیم های مس کرمان، مس شهربابک و آرمان گهر سه نماینده استان کرمان در مرحله سوم جام حذفی فوتبال کشور خواهند بود.

حضور 3 نماینده از استان کرمان در مرحله سوم جام حذفی فوتبال کشور

عرفان امیرخسروی در گفت وگو با وبلاگ گوگل در این خصوص اظهار کرد: پس از انتها مرحله دوم جام حذفی فوتبال کشور، روز چهار شنبه 19 آبان قرعه کشی مرحله سوم جام حذفی برگزار گردید.

وی اضافه نمود: قرعه کشی مرحله سوم جام حذفی(یادواره آزادسازی خرمشهر) فصل 1401-1400 به صورت وبینار برگزار گردید.

امیرخسروی با بیان اینکه در این مرحله تیم های حاضر در لیگ دسته اول و تیم های بالاآمده از مرحله دوم با هم به تقابل خواهند پرداخت، بیان نمود: مس کرمان با خوشه طلایی ساوه بازی خواهد نمود که این دو تیم در بازی های لیگ یک فوتبال کشور نیز فردا 21 آبان ماه برابر هم قرار خواهند گرفت.

وی ادامه داد: آرمان گهر سیرجان هم میهمان بنتو حسام مهر فارس خواهد بود و مس شهربابک نیز از ملوان بندرانزلی میزبانی خواهد نمود.

امیرخسروی با بیان این که مسابقات این مرحله در روزهای 6 و 7 آذر برگزار می گردد، گفت: بعد از انجام مسابقات این مرحله، قرعه کشی مرحله یک شانزدهم انجام خواهد شد.

مسابقات مرحله یک شانزدهم جام حذفی نیز با حضور تیم های لیگ رجحان در روزهای 27 و 28 آذر برگزار می گردد.

سخنگوی هیئت فوتبال استان کرمان اضافه نمود: تیم هایی که از جام حذفی انصراف بدهند طبق دستور العمل یک فصل از حضور در جام حذفی محروم خواهند شد و با جریمه سنگین اقتصادی نیز روبرو خواهند شد.

وی با اشاره به فعال بودن فوتبال ساحلی استان کرمان اذعان کرد: شهدای عنبرآباد و تاج کرمان به عنوان نمایندگان استان کرمان در مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی آقایان در رده سنی امید باشگاه های کشور فصل 1401-1400 حضور دارند.

امیرخسروی اضافه نمود: تیم های شهدای عنبرآباد و تاج کرمان باید در گروه پنج این مسابقات قرار دارند و به میزبانی استان هرمزگان و تیم شهرداری دشتی پارسیان به مصاف رقبا خواهند رفت. این مسابقات از 24 آبان شروع خواهد شد.

وی از تیم های شهرداری دشتی پارسیان، شاهین خزر رودسر و سپاهان سمنان به عنوان رقبای نمایندگان کرمان نام برد و مطرح نمود: تیم فوتبال ساحلی تاج کرمان قبل از شیوع ویروس کرونا در مسابقات لیگ برتر رده سنی امید توانسته بود عنوان چهارمی این مسابقات را کسب کند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حضور 3 نماینده از استان کرمان در مرحله سوم جام حذفی فوتبال کشور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور 3 نماینده از استان کرمان در مرحله سوم جام حذفی فوتبال کشور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید