رونمایی از موبایلی که از وسط تا می گردد

به گزارش وبلاگ گوگل به نقل از گیزموچاینا، شرکت Visionox معتقد است نمایشگرهای لوله شونده پس از دستگاه های تاشو به ترند جدید بازار موبایل تبدیل می شوند.

رونمایی از موبایلی که از وسط تا می گردد

درهمین راستا در کنفرانس جهانی صنعت نمایشگر چشم اندازی از آینده فناوری های این حوزه نمایش داده شد. در این رویداد سه روزه که در ایالت آنهویی چین برگزار گردید، شرکت ویژن ایکس از یک پنل نمایشگر انعطاف پذیر AMOLED همراه محصولاتی جالب مانند یک موبایل تاشو صدفی شکل رونمایی کرد.

این شرکت اعلام نموده نمایشگر لوله شونده در مقایسه با نمایشگرهای تاشو فضای کمتری اشغال می نماید. نمایشگر ویژن ایکس به شکل یک طومار بود که دور یک میله با شعاع 7 میلیمتر پیچیده می شد. البته مدت زیادی طول می کشد تا این فناوری آماده عرضه به بازار گردد.

نمایشگری که در این کنفرانس رونمایی شد فقط یک پنل بود و روی موبایل نصب نشده بود. البته باید اشاره نمود شرکت هایی مانند BOE و ال جی نیز در گذشته نمایشگرهای لوله شونده را رونمایی نموده اند.

این شرکت علاوه بر نمایشگر لوله شوند همچنین از یک موبایل تاشو صدفی شکل رونمایی کرد. این موبایل از وسط تا می گردد و برخلاف موبایل موتورلا ریزر، شبیه یک دستگاه اندروید عادی است.

این دستگاه دارای یک نمایشگر انعطاف پذیرAMOLED در اندازه 6.47 اینچ است. روی نمایشگر یک بریدگی شبیه اشک وجود دارد . موبایل پس از تاشدن به یک دستگاه با ضخامت 13.3 میلی متر تبدیل می گردد.

در کنار این موارد ویژن ایکس از یک موبایل با نمایشگری با 0.7 میلیمتر در قسمت های بالا ، چپ و راست رونمایی کرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رونمایی از موبایلی که از وسط تا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از موبایلی که از وسط تا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید