رویای سرخ رنگ حقیقت نگرفت، دومین ناکامی پرسپولیس در یک قدمی جام

به گزارش وبلاگ گوگل، ملاقات فینال هجدهمین دوره رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا که سی و نهمین فینال مسابقات باشگاهی قاره کهن به حساب می آید از ساعت 15:30 دقیقه امروز شنبه به قضاوت عبدالرحمن ابراهیم از قطر در استادیوم الجنوب دوحه شروع شد که این ملاقات با رجحان 2 بر یک تیم اولسان به سرانجام رسید. مهدی عبدی (45) برای پرسپولیس گل زد. و جونیور (45+3 پنالتی و 55 پنالتی) برای اولسان گل زد.

رویای سرخ رنگ حقیقت نگرفت، دومین ناکامی پرسپولیس در یک قدمی جام

پرسپولیس در این ملاقات با ترکیب حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی زادگان، سعید آقایی، مهدی شیری (74 آرمان رمضانی) احمد نورالله ی، میلاد سرلک، بشار رسن، سیامک نعمتی، امید عالیشاه (90 علی شجاعی) و مهدی عبدی به میدان رفت.

گزارش این بازی را می خوانید:

* بازیکنان پرسپولیس در دقایق ابتدایی حفظ توپ را در دستور کار داشتند و با پاس های کوتاه و نزدیک سعی کردند مقابل میل تهاجمی تیم کره ای را بگیرند و توپ را در اختیار داشته باشند.

* دقیقه 5: بشار رسن در سمت راست محوطه جریمه تیم اولسان صاحب توپ شد که بازیکنان حریف روی وی مرتکب خطا شدند. این ضربه را سعید آقایی روی دروازه ارسال کرد اما بازیکنان اولسان توپ را برگشت دادند. در یک رفت و برگشت توپ روی دروازه ارسال شد اما ارتفاع آن بلند بود از روی سر مهدی عبدی به بیرون رفت.

* دقیقه 9: کره ای ها پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب موقعیت شدند که ضربه بازیکن تیم اولسان با برخورد به تیر عمودی دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه 10: تیم اولسان با دریافت توپ و زمین از پرسپولیس چند حمله را روی دروازه سرخپوشان پی ریزی کرد که هوشیاری مدافعان به این تیم اجازه نداد به دروازه حامد لک نزدیک گردد.

* دقیقه 13: شوت احمد نورالله پس از برخورد به بدن بازیکنان حریف راهی کرنر شد. این ضربه را بشار رسن روی دروازه ارسال کرد که مدافعان اولسان توپ را دور کردند.

* دقیقه 15: مهدی عبدی پشت محوطه جریمه خودی روی دو جایه مرتکب خطا شد تا تیم کره ای صاحب یک ضربه ایستگاهی گردد. این ضربه به بدن بازیکنان پرسپولیس برخورد کرد و راهی به سمت دروازه پیدا نکرد.

دقیقه 20: پس از حملاتی که دو تیم روی دروازه یکدیگر داشتند بازی کمی متعادل شد. با این حال تیم کره ای در حفظ توپ و ایجاد موقعیت پیروز تر از سرخپوشان عمل کردند.

* دقیقه 21: تیم کره ای صاحب یک موقعیت خوب پشت محوطه جریمه شد که ضربه محکم بازیکن این تیم را حامد لک با مشت دفع کرد. در این دقایق تیم اولسان فشار زیادی روی دروازه پرسپولیس وارد کرد.

* دقیقه 35: پس از حملاتی که تیم کره ای داشت پرسپولیس چند دقیقه ای نبض بازی را در اختیار گرفت و یک ضربه کرنر هم روی دروازه حریف ارسال کرد اما ثمری نداشت. در این دقیقه بشار رسن پاس در عمقی را برای عبدی ارسال کرد اما توپ به او نرسید.

* دقیقه 40: هر چند پرسپولیس کوشش کرد تا نبض بازی را در اختیار بگیرد و فرصت بازیسازی به تیم حریف را ندهد اما مهره های هجومی و تاثیرگذار این تیم آنقدر نبود که بتواند از این رجحان برای رسیدن به دروازه حریف استفاده کند.

* دقیقه 42: پرسپولیس روی حرکت مهدی عبدی صاحب سومین ضربه کرنر خود شد که این ضربه را امید عالیشاه روی دروازه اولسان ارسال کرد اما توپ بلند او از روی سر همه بازیکنان عبور کرد و ثمری برای سرخپوشان نداشت.

* دقیقه 44: ارسال از جناح راست روی دروازه اولسان فرصت را در اختیار مهدی عبدی قرار داد اما برخورد او با مدافع اولسان باعث سرنگونی اش شد.

* دقیقه 45: اشتباه مدافع اولسان در دفع توپ باعث توپگیری مهدی عبدی شد و این بازیکن پس از چند متر حرکت با توپ درون محوطه جریمه ضربه دقیقی را به سمت دروازه زد که توپ به تور چسبید و سرخپوشان یک بر صفر جلو افتادند.

* در حالی که بازی وارد وقت های اضافه شده بود داور روی یک صحنه مشکوک شد و درخواست ویدئوچک کرد که در بازبینی پنالتی تایید شد و جونیور ضربه را زد که لک ضربه اول را مهار کرد اما در برگشت این بازیکن توپ را به تور دروازه چسباند تا نیمه اول با تساوی به خاتمه برسد.

مهدی عبدی زننده تک گل پرسپولیس در ملاقات فینال

نیمه دوم:

* پرسپولیسی ها در شروع نیمه دوم توپ و میدان را در اختیار دریافتد و حملاتی را هم روی دروازه حریف پی ریزی کردند اما نتوانستند خطر جدی را ایجاد نمایند.

* دقیقه 53: توپی که روی دروازه پرسپولیس ارسال شده بود با دست مهدی شیری برخورد کرد که در صحنه اول داور متوجه این صحنه نشد اما بعد از درخواست ویدئو چک دومین ضربه پنالتی به سود تیم اولسان اعلام شد. مهدی شیری در این صحنه بی احتیاطی کرد که و وقتی به توپ نرسید با دست به آن ضربه زد تا دومین پنالتی را به تیم حریف هدیه کند.

این ضربه در دقیقه 55 توسط جونیور به گل دوم تبدیل شد. این بار لک بر خلاف ضربه حرکت کرد.

گل دوم اولسان از روی نقطه پنالتی توسط جونیور

* دقیقه 60: پرسپولیس کوشش برای در اختیار دریافت بازی را شروع کرد و تیم اولسان هم علاوه بر تمرکز در خط دفاعی چشم به ضد حمله داشت تا بتواند از جلو کشیدن بازیکنان پرسپولیس استفاده کند.

* دقیقه 70: پرسپولیس حملاتش را روی دروازه حریف ادامه داد اما تاکتیک مناسب تیم کره ای برای خنثی کردن این حملات به خوبی جواب داد و دفاع چند لایه آنها اجازه نداد سرخپوشان صاحب موقعیت خطرناکی شوند.

* دقیقه 77: تیم کره ای در یکی از ضد حملاتی که ایجاد کرد تا درون محوطه جریمه پرسپولیس پیش آمد اما ضربه آرام بازیکن این تیم را حامد لک مهار کرد.

* دقیقه 84: مدافع تیم فوتبال اولسان درون محوطه جریمه روی احمد نورالله فشاری وارد کرد که منجر به سرنگونی او شد که بازیکنان پرسپولیس اعتقاد به پنالتی داشتند اما پس از ویدئوچک داور قطری پنالتی بودن این صحنه را رد کرد.

* دقیقه 89: بشار رسن پشت محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت خوب برای شوتزنی شد اما ضربه او به مدافعان پر تعداد اولسان خورد و در اختیار دروازه بان نهاده شد.

در پنج دقیقه وقت اضافه پرسپولیس کوشش زیادی کرد تا بتواند گل خورده را جبران کند اما حملات این تیم راه به جایی نبرد تا سرخپوشان در دومین رسیدن به فینال لیگ قهرمانان آسیا بازهم ناکام بمانند و نتوانند طلسم سال ها جام ندریافت تیم های ایرانی را بشنمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "رویای سرخ رنگ حقیقت نگرفت، دومین ناکامی پرسپولیس در یک قدمی جام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویای سرخ رنگ حقیقت نگرفت، دومین ناکامی پرسپولیس در یک قدمی جام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید