فال روزانه پنجشنبه 1 تیر 1396

به گزارش وبلاگ گوگل، فال روزانه پنجشنبه 1 تیر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی و...

فال روزانه پنجشنبه 1 تیر 1396

موقعیت خورشید و ماه

    • خورشید در موقعیت تیر (Cancer)
    • ماه در موقعیت برج جوزا (Gemini)

فال روزانه پنجشنبه 1 تیر 1396

فروردین

در این روز کارهای زیادی برای انجام دادن پیش رو دارید ولی فرصت به اندازه کافی در اختیار ندارید. اخیراً تغییراتی در زندگی شما به وجود آمده که باعث نگرانی و پریشانی شما شده است. بخشی از مسائلتان ناشی از بی ثباتی ماه در نشانه شماست. این حالت بی ثباتی مخل آسایشتان شده است. از خود خوری دست بردارید و خودتان را به دست موج ها بسپارید خدای متعال هر چه صلاحتان باشد را در مقابلتان قرار خواهد داد.

اردیبهشت

از انباشته شدن کارها در اطراف خود کلافه شده اید بعضی از کارهای مهم خود را نیمه کاره رها نموده و از این شرایط بسیار عصبانی هستید. آرامش در این زمان بهترین درمان برای کنترل شرایط است عاقلانه بیاندیشید و سپس تصمیم بگیرید. روز اول تیرماه و پنج شنبه بهترین زمان برای ایجاد تغییراتی در روابط عاطفی شماست. پس همین حالا دست به کار شوید.

خرداد

شاید از اضافه کاری های اخیر خسته شده و در خود نیازی به تفریح مشاهده می کنید. آری تصمیم درستی گرفته اید کمی استراحت می تواند به شما انرژی مضاعفی بخشد. مکانی را برای انجام کارهای خود در نظر بگیرید که در آنجا احساس آرامش می کنید شاید انجام کارها در محل کار نسبت به خانه نتیجه بهتری را در پی داشته باشد. تصمیم گیری با خود شماست. دوستی به ملاقاتتان خواهد آمد که کینه ای از آن به دل گرفته اید گذشته ها را فراموش نموده و با چهره ای خندان از او استقبال کنید.

تیر

این ماه ماه تولد شماست و بایستی از بودن در آن لذت ببرید. شاید در بعضی مواقع بی دلیل کمی احساس دلتنگی می کنید. بنابراین باید به گذشته خود رجوع کنید تا ریشه این دلتنگی را دریابید. خاطره ای غمگین که در ضمیر ناخودآگاهتان نفوذ نموده و تاثیری منفی روی احساساتتان دارد ریشه این دلتنگی است. همین حالا تصمیم بر رفع کردن آن نموده تا احساس سبکی و راحتی کنید.

مرداد

در تماس با دوست نزدیکتان متوجه ناراحتی او می شوید. اشتباه فکر نکنید دلیلش شما نیستید. مشکل او شخصی و بسیار کوچک است بهترین راه چاره در این زمان از بین نبردن تنهایی اوست از او کمی فاصله بگیرید تا مسائلش را حل نماید. اولین روز از تابستان مناسب ترین زمان برای تهیه کردن یک لیست از آرزوهای متولدین مرداد است. ورزش کنید و به فکری سلامت جسمانی خود باشید. غذای سالم بخورید و از خوردن غذاهای سرخ کردنی پرهیز کنید.

شهریور

مدت زمان زیادی در انتظار نتیجه دریافت کاری بودید که کوشش زیادی برای آن انجام داده اید. امروز شاید خبرهای شاد کننده ای از نتیجه آن کار به شما برسد. گاهی مسائل آنچنان بر شما فشار می آورند که خود را درون قلعه ای محصور تصور می کنید. این مسائل همگی حل شدنی هستند و در سرانجام به نتیجه دلخواه خواهید رسید. مسافرتی غیر منتظره در راه دارید که باعث افزایش روحیه مثبت در شما می گردد.

مهر

خستگی تمام هفته ای که کار نموده اید در این روزهای آخر هفته خود را نشان می دهد. درد عضلانی و خستگی ناشی از کار زیاد باعث عصبی شدنتان می گردد. بهتر است در چنین روزی دست از کار اضافی بکشید و به سلامتی خود برسید. نگران انجام شدن کارها نباشید از شنبه می توانید به روال عادی زندگی خود بازگردید و به تمامی کارهایتان برسید. اگر مجرد هستید، به زودی فردی به شما درخواست خواهد داد. شاید در نگاه اول به دلتان ننشیند اما عجولانه تصمیم نگیرید.

آبان

شب ها بایستی زودتر به رختخواب بروید. بدخوابی شب گذشته باعث کلافگی شما شده است. اگر می توانید کارهایتان را در خانه و در تنهایی انجام دهید، این کار را بکنید. از این طریق قادر خواهید بود با سرعت بیشتری به کارهای خود برسید. در این زمان عشق زندگیتان می تواند باعث بهبود حال شما گردد سعی کنید با او حرف بزنید البته نه در خصوص موضوعات مهم بلکه درباره مسائلی که باعث تهییج شما می گردد.

آذر

در این روز با افراد زیادی تماس خواهید گرفت ولی دیدن آن ها شما را شاد نخواهد نمود زیرا انجام کارهای زیاد باعث فشار روانی بسیاری بر شما شده است. شما در تنهایی بهتر می توانید به مسائل و کارهای عقب افتاده تان برسید ولی در زمان کنونی ارتباط با دیگران یاری شایانی به شما در انجام کارها می نماید پس ارتباط خود را با دیگران قطع نکنید. تلفنی به شما می گردد که حاوی خبر خوبی است. این خبر زندگی عاطفی شما را دگرگون خواهد نمود.

دی

از آن روزهایی را شروع نموده اید که اصلاً حوصله شلوغی نخواهید داشت. دوست دارید در تنهایی به کارهایتان سرو سامان دهید. این کار خوب است زیرا در غیر این صورت تمرکز لازم را برای کار کردن نخواهید داشت. اگر چه برای پیش بردن کارهایتان مجبورید از دیگران یاری بخواهید و با آن ها در تماس باشید اما این کار خللی به فرایند شما وارد نخواهد نمود. شریک زندگی تان دوست دارد که با شما در خصوص موضوع مهمی صحبت کند، بهتر است میان کارهایتان وقتی برای او باز کنید تا دلخوری پیش نیاید. این طوری شما هم کمی استراحت خواهید کرد.

بهمن

به اجبار روی موضوعی که علاقه ای به آن ندارید در حال کار کردن هستید، اما اشکالی ندارید زیرا شما آنقدر این کار را استادانه انجام می دهید که نظر خیلی ها را به خود جلب خواهید کرد. این پروژه در زمینه شغلی نیز فواید بسیاری برای شما به همراه خواهد داشت پس کارهای دیگر خود را رها و تمام تمرکزتان را بر کار اصلی بگذارید. در خانواده شما مسئله ای بوجود آمده که به نظر غیر قابل حل می آید، اما در واقعیت این گونه نیست. با صبر کردن می بینید چطور زمان همه چیز را به بهترین شکل حل خواهد نمود.

اسفند

امروز روز چندان مناسبی برای شما نیست. نه ملاقات دوستان و نه بیرون رفتن شما را راضی نخواهد نمود. بهتر است کمی آرام باشید و فکر کنید زیرا ممکن است حالت عصبی شما موجب بگومگو با همکاران یا دوستانتان گردد. ورزش و تحرک هم می تواند در حال شما مؤثر باشد. سعی کنید از خوردن غذاهای ناسالم خودداری کنید. از آنجا که تابستان در راه است، از همین حالا برای یک مسافرت برنامه ریزی کنید. این سفر نه تنها در روحیه شما بلکه در گسترش روابط عاطفی تان نیز تأثیر به خصوصی خواهد گذاشت.

تهیه شده: مجله اینترنتی وبلاگ گوگل

منبع: setare.com

به "فال روزانه پنجشنبه 1 تیر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه پنجشنبه 1 تیر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید