وزیر ورزش و جوانان: یاری های ویژه ای به هیئت های ورزشی ارائه خواهیم کرد

به گزارش وبلاگ گوگل، خبرنگاران/زنجان وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه یکی از رویکردهای وزارت ورزش و جوانان، حمایت و تقویت هیئت های ورزشی است، اظهار داشت: به همین دلیل در نظر داریم یاری های ویژه ای به هیئت های ورزشی ارائه کنیم.

وزیر ورزش و جوانان: یاری های ویژه ای به هیئت های ورزشی ارائه خواهیم کرد

به گزارش وبلاگ گوگل، مسعود سلطانی فر عصر امروز در حاشیه اختتامیه بیست و هفتمین دوره رقابت های بین المللی بدمینتون جام فجر که در سالن ورزشی مادران و بچه ها زنجان برگزار گردید، در جمع وبلاگ گوگل تاکید نمود: زنجان همیشه یکی از پایگاه های مهم بدمینتون در کشور بوده است.

وی با اشاره به اینکه زنجان ثابت نموده است که در بدمینتون حرف های زیادی برای گفتن داشته و از استعدادهای خوبی در این رشته برخوردار است، اضافه نمود: با توجه به این مهم، تاکید داشتیم که فدراسیون بدمینتون ترتیبی اتخاذ کند تا هر ساله شاهد برگزاری رقابت های بین المللی در زنجان باشیم.

این مسئول با بیان اینکه امیدواریم در آینده شاهد به روی سکو رفتن قهرمانانی از این رشته در رقابت های دنیای و آسیایی باشیم، ادامه داد: زنجان جزو استان هایی است که در عرصه ورزش از استعدادهای خوبی برخوردار است که در کنار این استعدادها توانسته است زیرساخت های خوبی نیز در این حوزه ایجاد کند.

به گزارش وبلاگ گوگل، بیست و هفتمین دوره رقابت های بین المللی بدمینتون جام فجر بعد از چهار روز رقابت نفس گیر بین ورزشکاران خارجی و داخلی، عصر امروز (پنج شنبه 19 بهمن ماه) با حضور وزیر ورزش و جوانان و هیئت همراه و نیز مسئولان عالی رتبه استان در سالن ورزشی مادران و بچه ها زنجان با معرفی قهرمانان بخش انفرادی و دو نفره آقایان و بانوان به کار خود انتها داد.

مسئول اجرایی بیست و هفتمین دوره رقابت های بین المللی بدمینتون جام فجر با بیان اینکه این رقابت ها به مدت چهار روز و با حضور 14 تیم خارجی و یک تیم متشکل از ملی پوشان ایران در دو بخش انفرادی و دونفره بانوان و آقایان برگزار گردید، اضافه نمود: بی شک همگان شاهد برگزاری رقابت هایی با کیفیت بسیار بالا در این دوره از رقابت ها بودند.

ابوالفضل مهاجر بختیاری با اشاره به اینکه در بیست و هفتمین دوره رقابت های بین المللی بدمینتون جام فجر شاهد حضور بزرگان بدمینتون دنیا بودیم، اظهار کرد: 10 ورزشکار خارجی حاضر در این دوره از رقابت ها دارای رنکینگ دنیای زیر 100 بودند که این خود حاکی از بالا بودن سطح کمی و کیفی این دوره از رقابت ها بود.

وی ضمن قدردانی از میزبانی مطلوب زنجان در این مسابقات، گفت: عملکرد ملی پوشان کشورمان که در قالب 9 استان در این دوره از رقابت ها حضور داشتند نیز قابل تقدیر است، گفت: کسب مدال برنز دونفره و حضور چهار تیم از ایران در بخش دونفره بانوان حاکی از ارتقای صندلی بدمینتون ایران در رقابت های بین المللی است.

به گزارش وبلاگ گوگل، در انتها این دوره از رقابت ها، نمایندگان مالزی، ویتنام، هند و ایران به مقام قهرمانی بخش انفرادی و دو نفره مردان و زنان دست یافتند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "وزیر ورزش و جوانان: یاری های ویژه ای به هیئت های ورزشی ارائه خواهیم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ورزش و جوانان: یاری های ویژه ای به هیئت های ورزشی ارائه خواهیم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید