ادعای عجیب خانم بازیگر مجرد درباره خواستگارهایش !

به گزارش وبلاگ گوگل، خبرنگاران : مینا وحید بازیگر زن جنجالی صدا و سیما (سریال افرا شبکه یک) و سینما ادعا می نماید که در میان بازیگران زن رکورد دار داشتن خواستگار است.

ادعای عجیب خانم بازیگر مجرد درباره خواستگارهایش !

مینا وحید بازیگر متولد رشت است. مینا وحید ادبیات نمایشی خوانده است. مینا وحید خانواده پنج نفره دارد. صحبت های جنجالی را مینا وحید در یک گفت و گو مطرح نموده بود. جالب است که مینا وحید مدعی شده است بیشترین خواستگار را میان بازیگران زن دارد.

مینا وحید در سریال افرا

این روزها مینا وحید در سریال افرا شبکه یک سیما نقش یک پزشک جراح را بازی می نماید و در صحنه ای رفتار غلط پزشکی انجام می دهد که سوژه پزشکان شده است : وی در واکنش به سوالی درباره یکی از سکانس های سریال که به احیای یکی از بیماران در حال مرگ با استفاده از شوک می پردازد و موجب انتقادهایی به وسیله کاربران شبکه های اجتماعی شد، گفت: جواب این قسمت به من ارتباطی پیدا نمی نماید و من به اسم بازیگر همه آنچه را که کارگردان می گوید اجرا می کنم و البته تلاشم هم این است که به برترین نحو اجرایی گردد. با این حال برای همین سکانس دو متخصص آن موقع به بیمارستان لاهیجان آمدند و همه مراحل احیا را شرح دادند و بعد از آن بود که کارگردان این سکانس را تصویربرداری کرد.

مینا وحید احتیاج به شوهر ندارد

او مدتی پیش گفته بود چون که پول دارم و می توانم خودم خرید کنم احتیاج به شوهر ندارم ! مینا وحید فعالیت گسترده ای در فضای مجازی دارد. پوشش مینا وحید همیشه یکی از سوژه های داغ میان فضای مجازی است. مینا وحید متولد 17 مرداد 1366 است. مینا وحید اخیرا عکس جنجالی دیگری در فضای جازی منتشر کرد.

منبع : برخط نیوز

منبع: رکنا

به "ادعای عجیب خانم بازیگر مجرد درباره خواستگارهایش !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ادعای عجیب خانم بازیگر مجرد درباره خواستگارهایش !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید