باشگاهی که همواره مسی را در لیست خریدش دارد

به گزارش وبلاگ گوگل، لئوناردو، مدیر ورزشی تیم فوتبال پاری سن ژرمن تأکید کرد این باشگاه همواره نسبت به خدمت دریافت بازیکنان بزرگی همچون لیونل مسی علاقه مند است. این در حالی است که این باشگاه در حال حاضر دغدغه تمدید قرارداد دو ستاره خود یعنی نیمار و امباپه را دارد. قرارداد فعلی هر دو بازیکن در خاتمه ماه ژوئن سال 2022 به خاتمه خواهد رسید. باشگاه متمول پاری سن ژرمن یکی از معدود باشگاه هایی است که توان به خدمت دریافت مسی 33 ساله را دارد که قرارداداش در خاتمه فصل جاری با بارسلونا به خاتمه می رسد.

باشگاهی که همواره مسی را در لیست خریدش دارد

لئوناردو در گفت و گو با نشریه فرانسوی فرانس فوتبال، درباره اینکه گفته می گردد پاری سن ژرمن یکی از مقاصد احتمالی مسی می تواند باشد، گفت: بازیکنان عظیمی همچون مسی همواره در لیست خرید پاری سن ژرمن خواهند بود، هرچند اکنون زمان مناسبی برای صحبت در این مورد یا داشتن رویایی در این خصوص نیست. دور یک میز عظیم نشسته ایم که باشگاه های دیگر هم دور آن میز شرایط مسی را از نزدیک زیرنظر دارند. در حقیقت، ما هنوز دور آن میز ننشسته ایم، اما جایگاه ما دور آن میز رزرو شده است. چهار ماه در فوتبال (زمان به جامانده تا انتها فصل) زمان زیادی است به خصوص در این مقطع.

وی در خصوص آینده حرفه ای دو ستاره این تیم و احتمال تمدید قراردادشان نیز گفت: امیدوارم نیمار و امباپه متقاعد شوند که پاری سن ژرمن در حال حاضر جای خوبی برای فوتبالیست های سطح بالا و جاه طلب است. فقط باید یک توافق بین خواسته های آنها، نیازهای شان، انتظارات و توانمندی های ما پیدا کنیم. لازم نیست به آنها التماس کنیم که لطفا بمانید. بازیکنانی که واقعاً می خواهند بمانند، می مانند. ما مرتباً با نیمار و امباپه صحبت می کنیم و احساس خوبی در خصوص این دو موضوع داریم.

منبع: فرارو

به "باشگاهی که همواره مسی را در لیست خریدش دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاهی که همواره مسی را در لیست خریدش دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید