برترین بارگذاری های پلی استور گوگل اعلام شد

به گزارش وبلاگ گوگل به نقل از انگجت، در این فهرست محبوب ترین اپلیکیشن ها، فیلم ها، برنامه های تلویزیونی و کتاب های بارگذاری شده تعیین شده اند.

برترین بارگذاری های پلی استور گوگل اعلام شد

در میان بازی های مختلف بازی فراخوان وظیفه: موبایل یا همان نسخه تلفن همراه بازی کال او دیوتی در صدر واقع شده است. در صدر اپلیکیشن های محبوب هم GlitchCam قرار گرفته که برای ویرایش و افزودن جلوه های تصویری به فایل های ویدئویی کاربرد دارد. این برنامه 90 جلوه تصویری مختلف را به ویدئوها اضافه می نماید.

اما فیلم محبوب با بیشترین بارگذاری شده از پلی استور گوگل ، Avengers: Endgame نام دارد. همچنین کتابی که از همه کتب موجود در پلی استور بیشتر بارگذاری شده Scary Stories to Tell in the Dark است. همچنین سریال بازی تاج و تخت هم عنوان محبوب ترین سریال تلویزیونی بارگذاری شده را کسب کرد.

در این میان اپلیکیشن محبوب سردبیران و مدیران پلی استور Ablo نام دارد. این اپلیکیشن به کاربران یاری می نماید تا اطلاعات بیشتری در خصوص فرهنگ های دیگر کشورها کسب نمایند تا بتوانند با افرادی متفاوت از خود ارتباط برقرار نموده و سدهای زبانی را بشنمایند. این برنامه در زمان چت ویدئویی کاربران با دیگر افراد به طور اتوماتیک برای صحبت های آنها زیرنویس تهیه می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برترین بارگذاری های پلی استور گوگل اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برترین بارگذاری های پلی استور گوگل اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید