صحبتم درباره وزیر ورزش محترمانه بود، حرف غیرمنطقی نزدم

به گزارش وبلاگ گوگل، یحیی گل محمدی در نشست خبری پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در هفته ششم لیگ برتر فوتبال گفت: بازی خوبی انجام دادیم و مسابقه برای دو تیم بسیار نزدیک بود. یک گل هم زدیم که سالم بود اما داور آن را نگرفت. به هر حال به طرفداران تبریک می گویم که امروز در استادیوم بودند و به بازیکنانم بابت تمام زحماتی که کشیدند خسته نباشید می گویم.

صحبتم درباره وزیر ورزش محترمانه بود، حرف غیرمنطقی نزدم

وی درباره حضور طرفداران در استادیوم آزادی اضافه نمود: امروز روز بزرگی به خاطر حضور طرفداران بود. این برد را به تمام آنها تقدیم می کنیم.

گل محمدی ادامه داد: نبض بازی کاملا در اختیار ما بود. موقعیت های خوبی هم داشتیم. گلی هم که زدیم کاملا سالم بود.

وی درباره داوری این مسابقه و صحنه های مشکوک تاکید نمود: شاید صحنه سختی برای داوری باشد اما همین صحنه هاست که داوران می توانند از آن به خوبی برای بزرگ شدن استفاده نمایند. موقعیت برای زدن گل بیشتر هم داشتیم. با توجه به شرایط خودمان و جدول احتیاج به سه امتیاز داشتیم که خدا را شکر به دست آوردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره صحبت های حمید سجادی وزیر ورزش درباره نتایج فنی پرسپولیس و عدم دخالت موضوعات مدیریتی اضافه نمود: ما از آقای وزیر به عنوان شخص محترم و کسی که در ورزش بودند هیچ انتقادی نکردیم. ایشان بالاخره سکان ورزش کشور را در اختیار دارد و می دانیم مسئولیت سنگینی بر عهده اش است.

گل محمدی یادآور شد: در کنفرانس خبری قبل از بازی احترام کامل گذاشتم. بالاخره این تیم 40 تا 50 میلیون طرفدار دارد که می خواهند تکلیف تعیین گردد. وقتی پنجمین قهرمانی متوالی لیگ را گرفتیم نمی گوییم کادر فنی این کار را نموده است، بلکه تمام ارکان باشگاه از مدیریت تا طرفداران یاری کردند. نمی توانیم موفقیت یا عدم موفقیت را به شخص خاصی ربط دهیم. در هر صورت اگر وزیر ورزش از حرف های من ناراحت شده است، من غیر منطقی حرف نزدم!

منبع: خبرگزاری مهر

به "صحبتم درباره وزیر ورزش محترمانه بود، حرف غیرمنطقی نزدم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صحبتم درباره وزیر ورزش محترمانه بود، حرف غیرمنطقی نزدم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید