عزیزی خادم: فوتبال برای تمام ملت است و گروگان کسی نخواهد بود، قطعاً تغییراتی در فدراسیون خواهیم داشت

به گزارش وبلاگ گوگل، رئیس جدید فدراسیون فوتبال تغییرات در این فدراسیون را قطعی دانست و گفت که فوتبال برای تمام ملت است و گروگان کسی نخواهد بود.

عزیزی خادم: فوتبال برای تمام ملت است و گروگان کسی نخواهد بود، قطعاً تغییراتی در فدراسیون خواهیم داشت

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ گوگل، شهاب الدین عزیزی خادم پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال در کنفرانس مطبوعاتی گفت: خداوند سعادت خدمت به فوتبال را به من داد. قبل از انتخابات هم گفتم هر اتفاقی رخ بدهد خداوند را شکر می کنم. توسل من به مقربین الهی بود. از مجمع فدراسیون فوتبال، اصحاب رسانه، رسانه ملی، تمام ذی نفعان فوتبال و همه کسانی که به من محبت کردند، تشکر می کنم. مجمع امروز جلوه مناسبی از فرایند دموکراتیک بود که سال های سال از اساسنامه بی بهره بود. خدا را شاکریم که مجمع تصمیم خودش را گرفت و این امانت و اعتماد به من، خانم موسوی و سایر دوستان در هیئت رئیسه داده شد.

با یک عقلانیت جمعی آینده را خواهیم ساخت

وی ادامه داد: تشکر ویژه ای از مجمع فدراسیون فوتبال دارم که امروز آگاهانه، تاریخی و به برنامه و کارنامه رأی داد. از خداوند عالم می خواهم که از این جهت که بحرانی هم است با هم و در کنار هم و با حضور رسانه ها عبور کنیم. ان شاءالله بتوانیم فوتبال که متعلق به مردم و بخشی از منافع ملی ماست را به آن اعتبار و صندلی اصلی اش برگردانیم. امیدوارم که از این به بعد نگذاریم فوتبال خدشه دار گردد. خدشه دار شدن فوتبال به منافع ملی آسیب خواهد زد. به آینده امید فراوان داریم و همه از بحران ها عبور می کنیم و نتایج مناسبی در کنار هم رقم خواهیم زد و با یک عقلانیت جمعی آینده را خواهیم ساخت.

فدراسیون آینده قطعاً تعاملی خواهد بود

رئیس فدراسیون فوتبال اضافه نمود: فدراسیون آینده قطعاً تعاملی خواهد بود. امروز مجمع نشان داد که دستوری عمل نمی کند و رکن رکین دموکراسی را نشان داد. امروز مجمع نشان داد که استقلال دارد و خودم را موظف می دانم به صیانت از منافع فوتبال و مجمع، مجمعی که عصاره و چکیده مردم است و نماینده مردم در حوزه فوتبال. امروز مجمع توانست هیئت رئیسه ای را انتخاب کند که هم برآمده از مجمع فدراسیون فوتبال است. امیدوارم در کنار هم با سیاست گذاری مناسب از بحران های فوتبال عبور کنیم و آن را به صندلی اصلی اش برگردانیم. قطعاً در فدراسیون آینده که بنده افتخار خادمی آن را دارم در راستای منافع ملی عمل خواهیم کرد و استان ها و مناطق غیربرخوردار را توسعه خواهیم داد. یک نگاه حرفه ای و غیرسیاسی چه در این دولت و چه در دولت آینده خواهیم داشت و از تمام ظرفیت ها استفاده خواهیم کرد.

مکلف هستیم با نگاه تعاملیی و پرهیز از التهاب حرکت کنیم

عزیزی خادم در ادامه با بیان اینکه فوتبال بخشی از منافع ملی است و برای تمام ملت است، مطرح کرد: هیچکس نمی تواند فوتبال را به گروگان بگیرد و با تمام ارکان نظام تعامل خواهیم داشت. رسانه ها در یک سال گذشته سال به یادماندنی و تاریخی را به منصه ظهور گذاشتند و امروز هم شاهد اساسنامه جدید و فرایند دموکراتیک بودیم و همه توانستند خودشان را در معرض آراء قرار دهند. مجمع فدراسیون فوتبال تحت تأثیر هیچ نگاهی دستوری قرار نگرفت و کار خودش را عاقلانه و مستقل انجام داد و تصمیم فوتبالی گرفت. من شکرگزار خدا هستم که توفیق و سعادت خدمت به فوتبال را به من عطا کرد. امید فراوان دارم که ان شاءالله با یک تیم همکار و تیمی که از دل شایسته گزینی و شایسته سالاری بیرون می آید و با یاری هیئت رئیسه محترم، فوتبال را به جهت واقعی خودش که مبتنی بر برنامه است، برگردانیم. برنامه ما عاری از عیب نیست و قطعاً ایراد هم خواهد داشت. دهه ها گذشته و برنامه ای وجود نداشته است. امید داریم که این اتفاق بیفتد و همه مکلف به برنامه باشیم و در راستای مجمع فدراسیون فوتبال با یک نگاه تعاملی و پرهیز از التهاب حرکت کنیم.

قطعاً تغییراتی در فدراسیون فوتبال خواهیم داشت

وی در خاتمه نخستین نشست خبری خود توضیح داد: فوتبال احتیاج به آرامش دارد، ما احتیاجمند این فضا هستیم و همه باید یاری کنیم و هر کسی که در راستای التهاب و ایجاد بحران قدم بردارد تعارض با منافع فوتبال قدم برمی دارد. ما آموخته ایم که بتوانیم از افراد باتجربه، خبره و توانمند استفاده کنیم. قطعاً تغییراتی در فدراسیون فوتبال خواهیم داشت و فوتبال را به سمت جوان تر شدن خواهیم برد. تلفیقی از باتجربه ها و آدم های کاربلد را خواهیم داشت و با یک نگاه دانش بنیان و جوابگو ان شاءلله بتوانیم در این جهت قرار بگیریم و قطعاً به حمایت همه احتیاج داریم. ان شاءالله بتوانیم خوشحالی را با رفتن به جام دنیای و توسعه فوتبال بر لبان ملت عزیزمان بیاوریم. مطمئنم اگر همه در کنار هم قرار بگیریم، بهترین سرنوشت ها برای فوتبال ایران رقم خواهد خورد.

جدیدترین خبرها و تحلیل های ایران و دنیا را در کانال تلگرامی وبلاگ گوگل بخوانید. (کلیک کنید)

به گزارش وبلاگ گوگل، رئیس جدید فدراسیون فوتبال بدون جوابگویی به سؤالات وبلاگ گوگل نشست خبری را ترک کرد که این مسئله با واکنش رسانه ها روبرو شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عزیزی خادم: فوتبال برای تمام ملت است و گروگان کسی نخواهد بود، قطعاً تغییراتی در فدراسیون خواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی خادم: فوتبال برای تمام ملت است و گروگان کسی نخواهد بود، قطعاً تغییراتی در فدراسیون خواهیم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید