هیچ کمبودی در زمینه تامین سوخت مورد نیاز در منطقه ها زلزله زده هرمزگان وجود ندارد

به گزارش وبلاگ گوگل، خبرنگاران/هرمزگان مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان گفت: پس از زلزله روز گذشته در استان هرمزگان، فوراً تدابیر لازم برای ارسال سوخت ترمیمی به منطقه ها زلزله زده انجام شد و بدلیل وجود انبار نفت بزرگ بندرعباس در استان علاوه بر سوخت مورد نیاز جایگاه های استان سوخت اضافی ناشی از افزایش مصرف نیروهای امدادی و نظامی و انتظامی نیز پیش بینی و از این انبار نفت به مقاصد مختلف بارگیری شد.

هیچ کمبودی در زمینه تامین سوخت مورد نیاز در منطقه ها زلزله زده هرمزگان وجود ندارد

فضل اله اکبری در گفت و گو با وبلاگ گوگل، در این باره گفت: در تامین و توزیع سوخت و انواع فرآورده های نفتی در استان مخصوصا منطقه ها زلزله زده هیچ نگرانی و کمبود و تاخیری وجود ندارد.

اکبری اضافه کرد: در ساعات اولیه پس از وقوع زلزله افزایش مراجعه مردم به جایگاه های عرضه سوخت را شاهد بودیم که با توجه به شدت زلزله و ترس مردم طبیعی بود و این امر موجب شد تا بسرعت سوخت اضافی به همه مقاصد استان و جزایر ارسال شود تا هم استانی های عزیز با آرامش خاطر و سهولت در جایگاه ها، سوخت مورد نیاز خود را دریافت کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هرمزگان با بیان اینکه در تمام این مدت حتی یک لحظه هم سوخت رسانی متوقف نشده است به هموطنان اطمینان داد حتی در زمان قطع برق هم جایگاه های عرضه سوخت با استفاده از دیزل ژنراتور های موجود امکان خدمت رسانی دارند و در این زمینه نگرانی وجود ندارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "هیچ کمبودی در زمینه تامین سوخت مورد نیاز در منطقه ها زلزله زده هرمزگان وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیچ کمبودی در زمینه تامین سوخت مورد نیاز در منطقه ها زلزله زده هرمزگان وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید