رژیم غذایی خاص ملکه انگلیس برای تناسب اندام

به گزارش وبلاگ گوگل، خبرنگاران : ملکه انگلیس رژیم غذایی خاصی دارد؛ ملکه الیزابت هوادار خوراکی های نشاسته ای نیست. ظاهراً، او برای شام ماهی کبابی و سبزیجات خوشمزه را ترجیح می دهد!

رژیم غذایی خاص ملکه انگلیس برای تناسب اندام

به گزارش وبلاگ گوگل، ماکارونی، سیب زمینی و برنج هرگز در فهرست شام ظاهر نمی شوند. ملکه الیزابت هوادار خوراکی های نشاسته ای نیست. ظاهراً، او برای شام ماهی کبابی و سبزیجات خوشمزه را ترجیح می دهد!

البته سیر هم مشمول خوراکی های سرو شده در کاخ نمی گردد؛ ملکه بوی سیر را حقیر می شمرد؛ بنابراین به طور طبیعی استفاده از آن در هیچ یک از موارد مجاز نیست.

هیچ یک از اعضای خانواده سلطنتی مجاز به خوردن صدف نیستند؛ حتی در سفر و بیرون از قصر. زیرا امکان مسمویت با صدف بسیار بالاست. گوشت های قرمز کمیاب نیز مشمول این قانون می گردد.

پوشیدن لباس رسمی برای شام لازم است. حتی خدمه باید لباس رسمی و مخصوص به تن نمایند. اگر در یک شام خانوادگی سلطنتی از شلوار جین و تی شرت استفاده گردد، احتمالاً عذرشان را می خواهند.

منوی صبحانه ملکه هر روز یکسان است. ملکه همانند یک دختر ساده است و دختران ساده یک صبحانه ساده به سبک قدیمی را که شامل آجیل، میوه های خشک و ذرت است، می پسندند.

منبع: اقتصادنیوز

به "رژیم غذایی خاص ملکه انگلیس برای تناسب اندام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رژیم غذایی خاص ملکه انگلیس برای تناسب اندام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید