قلعه نویی: کاش داور پنالتی حریف را می گرفت، استقلالی ها راجع به خودشان هم بیانیه بدهند

به گزارش وبلاگ گوگل، سرمربی سپاهان می گوید دیدار این تیم مقابل استقلال یکی از بهترین دیدارهای ادوار لیگ برتر بوده است.

قلعه نویی: کاش داور پنالتی حریف را می گرفت، استقلالی ها راجع به خودشان هم بیانیه بدهند

به گزارش وبلاگ گوگل، سپاهان و استقلال امروز (شنبه) در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر به تساوی 2 بر 2 رسیدند. امیر قلعه نویی، سرمربی سپاهان در نشست خبری پس از این دیدار اظهار کرد: ضمن عرض تشکر از هواداران خوبمان که امروز یک رفتار در شان و شخصیت باشگاه فرهنگی سپاهان داشتند. یک تبریک به فوتبال می گویم که امروز یکی از روزهای خوب ادوار لیگ بود. تیم استقلال یک تیم قدرتمند است و امروز از لحاظ آماری خیلی بهتر از ما بودند و باید این موضوع را قبول کنیم. ما هم می توانستیم بازی را برنده باشیم، همانطور که آن ها می توانستند برنده باشد. گل هایی که دریافت کردیم، گل هایی بود که نباید دریافت می کردیم.

او افزود: گل هایی که ما خوردیم، گل هایی بود که نباید می خوردیم و صحنه هایی بود که روی آن کار کرده بودیم و مشابه گلی بود که مقابل پیکان خوردیم. خیلی خوشحالم که تیمی درست کردیم که در بدترین شرایط مقابل تیمی قدرتمند به بازی برمی گردد. این موضوع خیلی مهم است. درست است که ما به خاطر مساوی کردن جلوی استقلال خوشحالیم ولی خوشحالیم از این بابت است که وقتی استقلال از تیمی جلو می افتد، به گل هایش اضافه می کند ولی ما بعد از گلی که خوردیم، می توانستیم یکی، دو گل دیگر بزنیم. ما از این بابت خوشحالیم که تیمی درست کردیم که همیشه نسبت به آن امیدواریم. این نکته بسیار مهمی بود. البته از نظر آماری به آن ها تبریک می گویم و باید این موضوع را قبول کنیم.

سرمربی سپاهان افزود: متاسفانه ما در این زمین (نقش جهان) چند مصدوم دادیم. کومان، منصوری و حسینی را به خاطر مصدومیت از دست دادیم. نمی توانم راجع به این موضوع حرفی بزنم. فکر می کنم مصدومیت سیاوش یزدانی که به نظر همسترینگ بود به خاطر زمین بود. این زمین سم است. با همه این مسائل باید به فوتبال تبریک گفت که یک فوتبال خوب بود که چهار گل داشت و تعداد پاس بالا بود. یک جنگ خیلی خوب شاهد بودیم. یکسری رخ داد که خوب نبود و زیبایی فوتبال را تحت الشعاع قرار داد.

قلعه نویی درباره به هم خوردن تمرکز تیمش پس از دریافت دو گل از استقلال بیان نمود: من این موضوع را قبول دارم. به نظرم کاش داور آن صحنه پنالتی را می گرفت تا تمرکز تیمی ما به هم نمی ریخت. بعد از آن صحنه اتفاقات دیگری افتاد که داور به راحتی از آن گذشت. شاید من اشتباه می کنم و باید فیلم را ببینیم ولی در صحنه مشکوک ما هم فکر می کنم خطا داخل محوطه جریمه بود که بیرون گرفته شد. ولی بعد از آن پنالتی که می توانست برای استقلال می گرفت ما بیشتر ضرر کردیم. ما نباید دروغ بگوییم. در هر صورت به هواداران دو تیم تبریک می گویم. فقط مشکل این بازی زمین بود.

در ادامه خبرنگاری ادعا کرد که اعتراض استقلالی ها پس از پنالتی ای که برایشان گرفته نشد، داور را تحت تاثیر قرار داد و سپس پنالتی سپاهان هم که داخل محوطه جریمه بود، سوخت. این خبرنگار همچنین مدعی شد که به چند بازیکن استقلال هم باید کارت هایی داده می شد. سرمربی سپاهان راجع به داوری و بیانیه استقلال بلافاصله پس از پایان بازی گفت: ما نمی خواهیم وارد این بازی ها شویم. آن ها قبل بازی هم این کار را شروع کردند. یک چیزی را بگویم که شاید هیچکس به آن توجه نکند. آن ها وقتی گل زدند، خصوصا گل دوم، یکی از بازیکنان سپاهان که به تیم استقلال رفت چه حرکتی نشان داد ولی امید نورافکن وقتی گل زد رفت و معذرت خواهی کرد. رفتارها را می بینید؟ این برگ برنده ماست. ان شاءالله استقلال راجع به رفتارهای خودشان هم بیانیه بدهند. آن ها حرکات خیلی بدی کردند که ان شاءالله خودشان ببینند. ما به حریفمان احترام گذاشتیم ولی رفتار چند بازیکن آن ها اصلا خوب نبود. امیدوارم باشگاه استقلال که از نظر فرهنگی زبان زد است مانند سپاهان، راجع به این مسائل هم بیانیه بدهند.

قلعه نویی درباره برنامه فشرده سپاهان در ادامه لیگ شرح داد: این شرایط برای همه تیم ها وجود دارد. تیمی که بخواهد نتیجه بگیرد باید در همه بازی ها خوب عمل کند. مطلب مهم دیگری هم وجود دارد. این که در نیم فصل دوم 9 بازی در اصفهان داریم که می تواند برگ برنده ما باشد. من به تیمم افتخار می کنم. تیمی که به هر دلیلی دو گل می خورد بلافاصله بعد از تغییر تاکتیک موقعیت های خوبی ایجاد کردیم. مثلا حسینی ضربه علی قربانی را خیلی خوب گرفت. بعد از آن هم امید نورافکن یک گل زد. به امید و بازیکنانم تبریک می گویم که بعد از گلی که زدند رفتند و عذرخواهی کردند. این ها درس هایی است که در این بازی گرفتیم. چند بازیکن استقلال خیلی کارهای بدی کردند. پارسال هم همین کار را کردند و انگار این کارها در استقلال نهادینه شده است. نمی دانم دلیلش هم چیست. در هر صورت به آقای استراماچونی و بازیکنان خوبشان تبریک می گویم. این حرکت برگ برنده سپاهان است که مقابل هر تیمی می تواند برنامه تاکتیکی اش را دیکته کند.

سرمربی سپاهان در پایان درباره شرایط استقلال حاضر به صحبت کردن نشد و گفت: من راجع به استقلال صحبت نمی کنم. من راجع به این بازی استقلال صحبت می کنم که از نظر آماری بهتر از ما بودند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "قلعه نویی: کاش داور پنالتی حریف را می گرفت، استقلالی ها راجع به خودشان هم بیانیه بدهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قلعه نویی: کاش داور پنالتی حریف را می گرفت، استقلالی ها راجع به خودشان هم بیانیه بدهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید